Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, dziękuję za kciukasy i pamięć :*******

objawy uboczne miałam okropne, zawroty, pocenie, straszne osłabienie, bezsenność, brak apetytu itp. itd. dużo by wyliczać. Na szczęście dużo z nich minęło, jeszcze zawroty trzymają czasami...... najgorsze nieprzytomne poranki. :time::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak arasha miała trochę racji, my tu faktycznie chyba jesteśmy tą starszą populacją forum.

 

hi hi, dlatego tak tu miło i kulturalnie :mrgreen: bardzo wyrozumiali jesteśmy dla siebie :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! :) Wielki come back po miesiącu nieobecności. Kilkanaście minut temu wziąłem swój pierwszy Rispolept i czekam na ujowe jutro.

A ja mam nadzieję, że biorę ostatni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! :) Wielki come back po miesiącu nieobecności. Kilkanaście minut temu wziąłem swój pierwszy Rispolept i czekam na ujowe jutro.

A ja mam nadzieję, że biorę ostatni...

 

Ja na razie 2mg/dzień. Nic nie czuję. Strasznie pusto we mnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, ja byłem zmuszony do brania - wcale nie chciałem. Moje pierwsze wrażenia - zawsze jak wziąłem procha czułem takie lekkie tąpnięcie w głowie, na początku serce mi wariowało (teraz już nie - brałem dwa miesiące), ale myśleć to mi to gówno nie pozwalało. Jakbym miał taki dym we łbie. No i nastrój mocno w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, ja byłem zmuszony do brania - wcale nie chciałem. Moje pierwsze wrażenia - zawsze jak wziąłem procha czułem takie lekkie tąpnięcie w głowie, na początku serce mi wariowało (teraz już nie - brałem dwa miesiące), ale myśleć to mi to gówno nie pozwalało. Jakbym miał taki dym we łbie. No i nastrój mocno w dół.

 

Dokładnie tak się teraz czuję. To moje pierwsze leki. Jestem zupełnie otępiały. Kiedy to mija? Miałeś po tym uboczne (drętwienie twarzy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, no nie mija właśnie. Odstawiam i nie chcę na to patrzeć. Tylko odstawić nie można tak od razu. tzn. żeby nie było, że Cię namawiam na taki krok... A swoją drogą to na co bierzesz rispolept?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, no nie mija właśnie. Odstawiam i nie chcę na to patrzeć. Tylko odstawić nie można tak od razu. tzn. żeby nie było, że Cię namawiam na taki krok... A swoją drogą to na co bierzesz rispolept?

 

Zaburzenia osobowości z cechami psychotycznymi i doraźnie Cloranxen na ataki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kochani za pocieszenie po prostu czuje sie inna czuje bezsens i pustke ale kocham to co mam i jestem szczesliwa tylko szkoda ze to kiedys minie... takie dziwne rozkminy i stad podejrzenie schizy...

widzialam ze niektorzy maja problem z benzo... jeszcze 2lata temu bym sie smiala ze jak mozna sie uzaleznic? przeciez tyle razy odstawialam i to lekki bo cloranxen5mg i wracalam.. w sumie bralam to jakies 5 lat z malymi przerwami i w maju ubieglego roku zmienilam lekarza i leki po 4dniu atak padaczki odstawialam potem pod kontrola neurologa przez tydzien mysle ze to za szybko ale historia sie powtorzyla i po 4 dniu kolejny atak padaczki.. nie wracalam juz do cloranxena cala sie telepalam mialam leki i w ogole... dzis mam nauczke i dodatkowo leki na padaczke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×