Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam, bo jednak wieczorem chłodek jest. Dziwię się, jakby to nie był listopad. Na wysokie schody szybko wlazłam i trochę się zaspałam i na nutę starych pierdzieli powiem: łoj panie, już nie ta kondycja co kiedyś... ;)

 

Arasha, tosia to ma dystans i takie końskie zaloty to dla niej nie pierwszyzna , nie tosia? :D

 

Chyba czas na rozgrzewającą herbatkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam , i uslyszalam ze jestem za mloda :shock::shock::shock::shock: normalnie powinnam byc kobieta bez wieku bo co rozmowa to albo slysze ze jestem za stara , albo za mloda albo mam za duzo doswiadczenia :bezradny::bezradny::bezradny: szkoda bo praca przyjemna .

 

lęki mnie na rozmowie łapaly ale to u mnie normalne .

 

Ciesze sie ze bransolka sie Wam podoba :smile::smile::smile::mrgreen:

 

 

 

http://herbaty-ziola.pl/9-herbaty

 

to siec tych herbaciarni w ktorej na rozmowie bylam .... teraz jak patrze w zakladke kariera to widze ze szukaja pan 40 + , alem duzo mlodsza nie??? :why::why:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źrebackie jak juz...

Czesc Płatko

Jeśli już to barankowe... Tośka i tak wie, że ją lubię - chociaż to się może zmienić :twisted: jak mi podpadnie bardziej...

stała grozba powoduje zobojetnienie na skutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa: licytujecie się na lata????????? :shock::shock::shock: to ja odpadam jako ten dinozaur :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Miałam wizytę Brata, przyniósł serniczek, wypiek Bratowej. Zrobiłam herbatkę i poplotkowaliśmy nieco.

 

platek rozy, no szkoda, że ziółka nie wyszły... cholercia, taka fajna praca, a oni wytykają lata kobiet. Chyba faktycznie tam powinna być leciwa Gienia w tych ziółkach :mrgreen:

Cierpliwości płatku, jeszcze wpadnie Ci w ręce fajna praca :great: trzymaj się Kochana.

 

kosmostrada, zmarzła Ci dupka na spacerku? :mrgreen: rześko wieczorem, mam otwarte okno w kuchni i czuję jak ciągnie po nogach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, tak w Solvayu :) a do bronowickiej jezdze czasami bo tam mam znajoma pania w swiecie herbaty:D i mi wazy po 2 deka herbat:D a nie po 5 czy 10

 

-- 06 lis 2014, 20:37 --

 

mirunia, o serniczek to i ja bym zjadla :mrgreen: :********************w itaj Kochana , czytalam ze lepiej sie dzis czujesz a to mnie megasnie cieszy :great::great::great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, został mi jeszcze kawałek, więc podzielę się z Tobą, łap!! :papa: naprawdę smaczny......... :D

 

JERZY1962, tak myślałam, że to Twój rocznik.... jest tu nas kilkoro takich dinozarów :mrgreen::mrgreen: ale miło nam tu, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×