Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc wieczornie!

 

platek rozy, hej hej! tunikę kupiłam taką przecieraną niebieską, w stylu Kupisza. Pies świeży rześki, dzięki Bogu.

 

amelia83, cyklopka, kochane widac, jak wam mózgi parują... ;)

 

 

Jakby nie było końca dzisiaj atrakcjom, to właśnie wróciłam od lekarza z młodym, no i z antybiotykiem wróciliśmy. Więc znów do tyłu w szkole będzie. eh...

 

-- 01 paź 2014, 19:40 --

 

Ferdynand k, wyszedł mi cougar

a teraz definicja definicja w slangu :" Kuguar - dawniej, potoczne określenie kobiety w średnim wieku, która umawia się z młodszymi mężczyznami. Obecnie określenie to oznacza również kobietę atrakcyjną, która ma udane życie seksualne, zawodowe i jest niezależna finansowo." :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada super sa te tuniczki , ogromnie mi sie podobuja i sama sie na taka czaje :mrgreen:

 

JERZY1962, Jurku :******** witaj:) tez sie czuje najlepiej od po poludnia do wieczorka dlatego moje wieczory sie tak bardzo wydluzyly i chadzam spac najwczesniej kolo polnocy. Nie musze poki co nigdzie wstawac raniusko to moge pospac do 8:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, siemka :))

u mnie wporzadku, dzis mialam wolne odpoczywałam, czytalam ksiazke i troche ssie uczyłam

troche kiepski dzien pod tym wzgledem ze moj M mocno poklocil sie z ojcem a pracujemy razem i zastanawia sie nad wyjazdem za granice i sie tego boje, ja przez cztery lata nie bede mogła wyjechac bo szkoła

ale mam nadzieje ze dojda do jakiegos porozumienia :roll:

a teraz serial Na dobre i na złe :yeah:

 

-- 01 paź 2014, 19:54 --

 

platek rozy, co tam kochana? jak sie czujesz, co słychac? chyba lepiej u Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :*********** Hey Slonce:) u mnie tak , nawet niezle , wczoraj latalam po miescie za butkami , bylam na terapii , pozniej u fryzjerki a na koncu z moja siostra na duzych zakupach bo dostala wyplate , w sobote ide na slub , no i generalnie nie jest zle :) miewam gorsze momenty ale calkiem sporo mam tych lepszych .

 

jak w szkole?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a w szkole okej, mam fajna grupe, duzo nauki ale daje rade z praca i ze szkola jak narazie

 

-- 01 paź 2014, 20:06 --

 

cyklopka, 2 szkola plus 2 lata stazu i dopiero po stazu mozemy pracowac w aptece

 

-- 01 paź 2014, 20:06 --

 

stazu nie trzeba robic od razu po szkole, jest na to jakis czas ale ja chce od razu po szkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :********* Hey :smile:

 

 

amelia83, i bardzo dobrze:) ja uwielbialam chodzic na studia i jak konczylam drugi kierunek w 2012 roku to mi az zal bylo , nie wiem na ile bym dala rade teraz studiowac....

 

 

Lece Kobietki bo Rodzina Soprano sie zaczyna :papa::papa: Spokojnej nocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, co ty tak latasz z tym słojem ?

 

JERZY1962, mnie tam już nic nie zdziwi, odkąd obejrzałam cały dokument na temat tego, co ludzie potrafią sobie zrobic, piercing i tatuaże to pikuś. Można np. sobie dorobic dabielskie różki, przeciac wzdłuż język żeby wyglądał jak wężowy i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ah, u nas chyba leciutko inaczej jest z tym stażem.

 

platek rozy, ja się nie umiem uczyć. Święcie wierzę, że się samo zrobi.

 

Ferdynand k, podobno im później się otworzy tym lepiej. Długotrwała maceracja surowca roślinnego. Za pół roku to odfiltruję i zasypię pozostałe owoce cukrem, potem to ładnie połączę i za rok będzie można szczelić banię :mrgreen:

 

-- 01 paź 2014, 20:50 --

 

kosmostrada, paczę jak te owoce sok puszczają a skórki kolor. No i szukam miejsca na postawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×