Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Nikko Hurtado... zgroza :P

 

Wybieram się w przyszły weekend, żeby słynnego Nikko zobaczyć przy pracy na konwencie ;) Postaram się o małą fotorelację.

Przy okazji może obczaję kogoś nowego z biomechaniki :D

no i może uda się coś nowego zrobić :105: -mam nagły przypływ gotówki i napisałam do kilku, a nuż uda się wcisnąć na coś małego :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Pancho ma chyba tę samą cenę co Portugal obecnie (3k?) Jeśli dobrze kojarzę...pomijając że mają inny styl....cóż,do pancho pewnie nie czeka się 2 lata,pewno szybciej .

 

-- 24 sie 2014, 21:45 --

 

Przy okazji może obczaję kogoś nowego z biomechaniki :D

Why not,daj znać jak co :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, przypływ gotówki... phi :P prześlij mi na konto i jadę do Samohina na sesje :mrgreen:

A tak na poważnie: jako, że prawdopodobnie moja lewa noga będzie cała w klimacie BB (trochę bez sensu teraz wrzucić tam postacie z innych seriali jak już mam pół nogi zrobionej, wraz z logiem), Twój avatar chodzi mi po głowie jako jedna z kolejnych sesji :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol,

dam, dam :D

renee.madison, przypływ gotówki... phi :P prześlij mi na konto i jadę do Samohina na sesje :mrgreen:

źle trafiłeś, ja to ledwo koniec z końcem i te sprawy ;) ale możesz próbować na kickstarterze, niedawno koleś zebrał 50 tyś $ na sałatkę ziemniaczaną (http://antyweb.pl/skonczyla-sie-zbiorka-na-salatke-ziemniaczana-pieniedzy-starczy-na-festiwal-muzyczny/#) to może i Tobie się uda :D

A tak na poważnie: jako, że prawdopodobnie moja lewa noga będzie cała w klimacie BB (trochę bez sensu teraz wrzucić tam postacie z innych seriali jak już mam pół nogi zrobionej, wraz z logiem), Twój avatar chodzi mi po głowie jako jedna z kolejnych sesji :roll::roll:

O, super, polecam tę Jane na nogę :D:pirate: to prawie jak tribute dla renee.madison będzie :uklon:

a tak na serio, to też uważam, że lepiej dokończyć w klimacie BB, samych facetów masz-to dla zdrowej równowagi się przyda kobieta ;p W piątek czy sobotę ma być kategoria "Breaking Bad tattoos" na konwencie, jestem ciekawa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w planach jako tako lewy rękaw zainspirowany trochę crysisem (Czerń,szarości,niebieski) - Choć domyślam się,że tak "efektownie" jak na obrazkach się tego zrobić nie da,ale klimatycznie owszem D: .

Co do prawej łapy,nie wiem,albo skończę u Alexa za miliard lat,albo na ramieniu,pasującą kolorystycznie,dałbym sobie wpasować jakąś biomechową czachę D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, odbiegając od tematu crysisów :P (akurat pykam sobie w 3 tak przy okazji :D na PSN jest za friko w tym miesiącu), jak już robić czarno-szare realistyczne to tak:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10393159_624530867665012_6523662643062914476_n.jpg?oh=22e9379a796e7d0f2d1fa12068d9745e&oe=547B50D6&__gda__=1417691495_0d5dc6569d0b1ac76704917c4218ddb7

I nie trzeba do żadnej Australii się bujać, do Wawy starczy :P (równie egzotycznie :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, to nie powiedzieli Ci jak zagoić? lol...

Alantan/Alantan Plus/Bepanthen, a najlepiej Easy Tattoo.

Powiedział żeby smarować wazeliną. A ja pytam, bo właśnie słyszałem o środkach lepszych od wazeliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tyrr napisał powyżej,pierw przemyj wodą z mydłem,opłukaj,odsącz wodę (papierowe ręczniki najlepiej),posmaruj,nie wiem co ile kto smaruje,ja tak zwykle co 3-4h jeśli mogłem D: ale to już twoja decyzja,jakieś jednak 3-4 razy dziennie winieneś przesmarować D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, Dopóki się nie zagoi,poczujesz kiedy przestanie cie swędzieć,piec itd.

Ale 2-3 tyg imho powinno styknąć spokojnie.

 

Planowanie hotelu,dojazdu z lotniska,do lotniska i reszty (ewentualnej) zaczyna doprowadzać mnie do kooorwicy D: (tzn IRL)

Choć goowno zaplanuje póki co,dopóki nic rezerwować się nie da na wrzesień i październik przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×