Skocz do zawartości
Nerwica.com

Genialne odkrycia we snie:)))


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

czy macie cos takiego że we śnie wydaje wam się ze tworzycie jakąs ważną teorię, odkrywcza, genialną i rewolucyjną? ja tak mam, zazwyczaj dotyczy to lingwistyki:) a dzisiaj no. napisałam jakąs książkę, kiedy indziej super scenariusz filmowy.

 

niestety, rano nic z tych rewelacji nie pamiętam. o co chodzi? czy to dowód na działanie podświadomości czy reinkarnacji?czy jeszcze cos innego?

 

czasem mam wrażenie jakby byly to np. jakies fragmenty przeczytanych ksiązek ale intuicyjne czuje że tak naprawde to jakies kompletne bzdury udające naukowy slang.

 

co to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nieregularnie śnili rzez wakacje znajomi. Najciekawsze jest to, że jeśli jakiś znajomy już mnie nawiedził w jednym śnie to już w następnych dawał se siana :). Ale wszystkich za wyjątkiem jednej osoby łączyła jedna rzecz: Nie rozmawiali ze mną. Z innymi znajomymi ze sna rozmawiali a jak na przykład dojdzie do mojego kontaktu wzrokowego z jakimś znajomym to on milczy, nawet jak ja coś do niego mówię to on milczy. Próbowałem, prosić o interpretację tych snów na ezoterycznym forum, ale nie dostałem odpowiedzi.

 

Może tobie się uda.

www.ezoforum.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×