Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, naprawdę mops nie popisał sie, ale wiadomo-takie mają przepisy i już, ale faktycznie, za co masz życ Kochana? Jak sobie poradzisz?

 

Ja jestem przerażona upałami, bo mam problemy z krążeniem, no i wiek, wiadomo....

Ty, młoda kobietka, dajesz sobie radę świetnie, a przy tym, nie tracisz nadziei - to tak wiele znaczy :brawo:

Ja rozumiem Ciebie, bo wiem, że ktoś może działać z chorym, bolącym kręgosłupem, a inny człowiek ma z tym problemy ogromne. Zależy to od indywidualnej granicy bólu, od wytrzymałości psychicznej, itd...Nie myslałaś np. o pracy, chocby na pół etatu w jakiejś drogerii-jesteś komunikatywną osobą, więc dasz sobię radę z ludźmi. Praca w biurze, poza wszystkim, jest okropnie nudna /wiem, bo pracowałam 23 lata :( /?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda slow dziewczynki :* najsmieszniejsze ze taki lump i pijak ktory notorycznie ejst zachlany i niestety jest bratem mojej kolezanki dostal z Mops 550 zl plus obiady i to na pol roku a czlowiek chory dostanie gowno.

Ale nic to , musze zacisnac zeby i jesli ktos mnie przyjmie do badz jakiej pracy to pojde.

 

jasaw, Aniu nie wiem , chyba luksus jedzenia pozostanie dla mnie nieosiagalny ;)

Popatrzylam na polfabrykatami do bransolet i zamowie je bezpsrednio w Chinach bo u nas sprzedaja wszytsko stamtad a jest 5 razy drozsze w sklepach z rzeczami do rekodziela.

 

 

Wymylam wlosy , zrobilam koalcje i ide na film (moze niedlugo bede musiala telewizor sprzedac to trzeba korzystac poki moge ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko to na prawdę są kpiny, to co Ci dali.

Jest mi cholernie przykro i nie wiem w jaki sposób Ci pomóc bo sytuacja rzeczywiście jest trudna.

Mocno Cię tulę :**********************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, bardzo mi przykro kochana, ja wiem jakim ludziom pomaga mops, to jest niedorzeczne brak słów ....ale takie polskie realia niestety ...kur...niech ktos wstrzasnie tym krajem i poukłada go w jakąś sensowną całość...bo to co sie u nas zdzieje to jest cyrk

jak się czujesz kochana?

ja dobrze, za 1, 5 tyg mamy 5 dni wolnego :yeah:Maggda92, a co u Ciebie Madzia? dzieki za zpro na fb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Wiem :(

Chory kraj, pijakom dają pieniądze, kartki na obiady- widzę to bo u mnie też tak jest

A człowiek choruje to kop w tyłek...

Boże, niech to wszystko w końcu szlag trafi cały ten rząd bo tak dalej jak jest nie może być :evil:

 

amelia83, ;) Nie ma za co:) U mnie w miarę ok, umieram z powodu upałów i modlę się o deszcz ale jakoś kiepsko mi to wychodzi :lol: Wczoraj u mnie padało dziś niestety spadły ze 3 krople ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam arkusze maturalne. Polski to najmniejszy pikuś :shock: Znacznie gorzej by mi było z angielskim, a matematykę muszę przypomnieć. Nie podchodziłam do matury ze względu na polski, ale mnie obejmowała stara.

 

-- 07 lip 2014, 21:18 --

 

To teraz każdy musi perfekt znać język obcy a polski tylko skleić kilka zdań poprawnie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Będzie masakra :lol:

Dzisiaj prawie umarłam, poważnie.

Dla mnie to za gorąco jest... no ale Sorry taki mamy klimat :mrgreen:

 

Infinity, Będziesz podchodziła do matury?

Mi to już chyba nie grozi, z panicznego lęku zrezygnowałam a na samą myśl o podejściu do matury robi mi się duszno i nie dobrze :zonk:

 

-- 07 lip 2014, 20:20 --

 

Idzie burza i to chyba taka konkretna, przynajmniej tak się zapowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Wierzę :D

Odstawiłam ten chlor, o się źle po nim czułam, wczoraj spałam, co prawda późno zasnęłam ale dałam radę, zobaczymy jak będzie dalej. Chcę też iść do nowego lekarza wiesz, po 11 wraca z urlopu. I się skonsultować co do tych leków i diagnoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tosia_j

Witam

wlasnie wrocilam z zdjecia szwow zakleili mi potem plastrem, lekarz kazal chodzic w pasie i wystrzegac sie dzwigania przez miesiac Aha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy :papa::papa::papa:

 

Wrocilam do domku , bylam na zakupach drobnych bo tylko pieczywko i kalafiora kupilam oraz kefir do obiadu , i pochodzilam po dwoch osiedlach ze cv , byly ogloszenia w dwoch miejscacho zatrudnieniu to zostawilam tam .

 

Zdazylam wrocic tuz przed burza .

 

 

Jestem podlamana i najchetniej to bym sobie leb uciela bo mam taki nastroj :silence::silence::silence: ale co zrobic?

Bravo sobie bije ze zmusilam sie zeby to cv podrukowac i polazic za praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×