Skocz do zawartości
Nerwica.com

KIEDY to się skończy???


nika777

Rekomendowane odpowiedzi

5 dzien biorę wenlafaksyne (Prefaxine) i czuję się okroponie. wiem ze to skutki uboczne, ale mam 3 dzieci (w tym jedno niemowlę) i mam pytanko:; KIedy to się skończy???? głowa pęka, spowolnienie reakcji i otępienie itd........

 

ok 2 tygodni - trzeba przetrzymać, żeby było lepiej

wiesz ja jestem bardzo spowolniała jak mam depresję i głowa też z tego powodu mi pęka, no i z powodu depresji jestem otępiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dzien biorę wenlafaksyne (Prefaxine) i czuję się okroponie. wiem ze to skutki uboczne, ale mam 3 dzieci (w tym jedno niemowlę) i mam pytanko:; KIedy to się skończy???? głowa pęka, spowolnienie reakcji i otępienie itd........

 

ok 2 tygodni - trzeba przetrzymać, żeby było lepiej

wiesz ja jestem bardzo spowolniała jak mam depresję i głowa też z tego powodu mi pęka, no i z powodu depresji jestem otępiała

 

Zauwazyłam u siebie tę spowolniałość psychoruchową, w ogóle przyczyna jest czesto nn, kiedys czytałam fajny artykół lekarzy psychiatrów którzy badali ludzi z ocd i tam było że występuje spowolnienie zarówno fizyczne jak i w myśleniu, i tzw otepiałosc rzekomopodobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nika777, wenlafaksyna to dobry lek, mocno poprawia nastrój, działa też przeciwlękowo i raczej aktywizuje niż spowalnia. Z jednej strony efekty miewałam już po tygodniu (kiedy wracałam do niej po przerwie), a nawet szybciej, z drugiej strony pełnie działanie rozwija się po jakichś dwóch miesiącach.

Będzie lepiej.

Częścią depresji są myśli, że ten stan nigdy się nie kończy, trzeba to obcinać w sobie, na ile się da, traktować jak objaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×