Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie zgłaszać


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

śmierć?sam jestem wykastrowany i nie czuję się z tego powodu kaleką ani mnie to nie uśmierciło.to że rak zabije to tak pewne jak śmierć tej czarnej świni ale odcięcie skórki od fiuta?LITOŚCI

Nie pogrążaj się pliiizzzz, obiecaj, że to pierwszy i ostatni raz i pozostaw chociaż szczyptę złudzeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, poczytaj sobie, pooglądaj np. na temat obrzezania dziewczynek - w jakich warunkach jest to przeprowadzone, jaka jest śmiertelność itp.

Po kolejne - rak nie zawsze zabija.

Tu nie chodzi o licytację kto ma gorzej, kto lepiej. Filmik był/jest ohydny i w żaden sposób nie powinien być upubliczniany.

Można "po ludzku" opisać co czuje osoba umierająca na raka, w razie problemów polecam słownik wyrazów obcych i bliskoznacznych.

Podsumowując: przegiąłeś pałę nieboszczyk i tyle. Stało się i nie odstanie, na przyszłość pomyśl 2-10x zanim podeślesz jakiegoś linka dla ogółu.

Peace.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, tak to jest jak się cipki odcina rozbitą butelką w 50c upale gdzie roi się od much i liczy że czas zaleczy rany.rak obu płuc nieoperacyjny tak pewnie zabija jak strzał w łeb chińczyka skazanego na śmierć z powodów polityczno-religijnych.jakoś ta cudowna radiochepioterapia nie leczy i tak rakowcy padają jak muchy zamiast wracać do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, zgadzam się. I to właśnie miałam na myśli - bezsens porównania i wartościowania cierpienia.

Nie mówiąc już o tym, że kto "napotykając" film o brutalnej treści będzie się doszukiwał analogii do bólu spowodowanym np. chorobą? Kto odgórnie robi takie założenia?

Otóż to.Nikt nie będzie nawet szukał analogi i "co autor miał na myśli". Filmik jest ochydny i o to jest pretensja do autora.

Nie usprawiedliwia go nic w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, trochę szacunku dla umierania

 

-- 08 cze 2014, 21:58 --

 

 

nie twierdzę, że wszyscy chorzy na raka zdrowieją. Bo tak nie jest. Powiedziałam, że nie zawsze zabija .

analogia zaawansowanego raka co odcinania cipek szkłem murzynkom pośrodku pustyni i śmierci wskutek braku dezynfekcji tez jest nietrafna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, proszę abyś na przyszłość używał innych porównań dla swoich uczuć. Dziękuję jeśli wezmiesz to pod uwagę, jeśli nie wezmiesz i takie coś się powtórzy zgłoszę Cię do administracji.

 

-- 08 cze 2014, 20:59 --

 

tarantula, ja na szczęście tego nie filmu nie widziałam :roll:...

Nie oglądaj (do końca nie dotrwałam) bo jest po prostu chory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech,zachowujecie się jak banda "rozwydrzonych bachorów",osobiście mam dość tej bezowocnej dyskusji.

Mushroom, Tego typu sprawy zgłaszaj na pw administracji,komukolwiek kto będzie online

nieboszczyk, Niezależnie od okoliczności,większość forumowiczów nie życzy sobie oglądania materiałów typu egzekucje,rozpruwanie flaków,czy inne,po prostu tego przestrzegaj,zaś każdy ohydny materiał,gdzie będą tortury,egzekucje,flaki i innego typu atrakcje będą po prostu usuwane,bądź wyciągnięte dalsze konsekwencje.

 

Tyle w temacie,dyskusje uważam za zamkniętą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×