Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem czyli brak bliskości z dziewczynami jest coraz gorze


brolly

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słyszałem wyzywania od kotów. Od krów owszem, ale krowy też są bezbronne, a ludzie nazywani krowami już raczej nie.
Słyszałeś na pewno o "koceniu", gnębieniu uczniów młodszych klas przez starszych. Nazywają ich kotami, nieco pogardliwie.

[EOT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem wyzywania od kotów. Od krów owszem, ale krowy też są bezbronne, a ludzie nazywani krowami już raczej nie.

urodzić się kotkiem do głaskania i podziwiania to wygrana w totka od losu.kot to komplement nie wyzwisko.krowy,świnie i ludzie mają łączy ich bezbronność i milionowa liczebność.kotów jest mało.społeczeństwo jakoś nie jest skłonne wpakować kulkę w łeb dorocie rabczewskiej.społeczeństwo nie robi zupy pomidorowej na kotku syjamskim.

 

-- 02 cze 2014, 13:01 --

 

nieboszczyk, ale można być niezależnym w swoich ograniczonych możliwościach na swój sposób.

pewnie.wynosić śmieci w plecaczku kuśtykając o kulach ze schodów jak padnie na nogę bo pies z kulawą nogą się nie pohańbi pomóc parę razy.cicho zdychać w kącie z zaciśniętymi zębami będąc rakowcem.zajebista niezależność inwalidzka.

 

-- 02 cze 2014, 13:09 --

 

@nieboszczyk

Twój tok myślenia czasem mnie zadziwia :D

https://www.youtube.com/watch?v=wmMV_uhtZpU&index=2&list=FLfUm4l7ANBOeCQzv4x9-x3g

czy tak wygląda ludzka agonia skoro ludzie genetycznie są najbardziej świniowaci?

 

-- 02 cze 2014, 13:42 --

 

 

A miłość? Ta chyba nie istnieje, bo zawsze jest interesowana, to jest deal. Kocham cię, bo dajesz mi to czego chcę

miłość jest tylko na czterech łapach.międzygatunkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren :

 

"Nie uważam, żeby 21 lat zasługiwało na pisanie "nigdy" dużymi literami. To jest DOPIERO 21 lat, choć całe Twoje życie. Jesteś młodziutki i jeszcze prawdopodobnie będziesz miał wiele dziewczyn, bo dopiero, że tak powiem, wchodzisz na rynek. W Twoim wieku też miałam zero doświadczeń, a uwierz, że potem się to zmieniło i dużo się działo."

 

3 lata temu słyszałem coś podobnego i teraz jest tylko gorzej , nie mam zamiaru czekać do 30 aż w końcu ktoś się mną zainteresuje

 

"Ja czasem też, obejrzę wiadomości i ręce mi opadają."

 

nie tylko tobie , ogólnie mało telewizji oglądam bo to głównie lewacka propaganda

 

"Co za bzdury, mam 163 wzrostu i dla mnie facet 180 jest za wysoki, żadne łał, 170-175 jest dla mnie akurat."

 

szkoda że tylko ty tak twierdzisz

 

"Wyglądasz tak, bo jesteś (bez obrazy) jeszcze dzieciakiem, chciałbyś w wieku 21 lat wyglądać jak sterany życiem kombatant ?"

 

chodziło mi bardziej że nie wyglądam na te 20 lat nie wiem może to jakaś paranoja

 

"Coś za łatwo jest Cię pogrążyć. Ty się lepiej tak nie dołuj byle czym, bo dołączysz do naszego zacnego grona z poszarpanymi nerwami."

 

zawsze będzie tak że ten z lepszym wyglądem będzie miał lepiej , pierwsze wrażenie to wygląd nic tego nie zmieni wiem po sobie wiadomo nie musi to być księżniczka ale trochę atrakcyjna powinna być , nie ma osoby która czuje pociąg do nieatrakcyjnego partnera a jeśli tak mówi to kłamie

 

"To że nie masz dziewczyny, to nie powód, żebyś tak o sobie myślał. Każdy, kto nikogo nie ma, jest śmieciem?"

 

nie chodziło do końca o to , pisałem o tym jak reagują dziewczyny na mnie czytaj 1 post

 

"Jesteś człowiekiem bez względu na to, czy jakaś laska Cię chce czy nie. Nie stajesz się kimś innym w zależności od tego, czy komuś się podobasz czy nie."

 

źle to zinterpretowałaś , musiała byś być mną żeby zrozumieć o co chodzi

 

"musisz dla swojego dobra coś w swoim myśleniu przeprogramować, znaleźć jakieś trwałe podstawy do poczucia własnej wartości, niezależne od czyjegoś widzimisię, bo skończysz z zaburzeniami psychicznymi"

 

obawiam się że w tej chwili mam zaburzenia psychiczne , niby co mam przeprogramować ? wmawiać na siłę że chce być sam ? dla mnie brak zainteresowania kobiet to gwóźdź do trumny i nic na to nie poradzę

 

Myśli, które wpędzają w depresję

1. Moje szczęście zależy od czegoś, na co nie mam wpływu (na przykład wyglądu) - nie tylko destrukcyjne, ale nieprawdziwe

2. Jestem wyjątkowy, nikt nie ma takiego problemu jak ja, nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć, to jak radzą sobie inni ludzie mnie nie dotyczy, u mnie by nie zadziałało, bo jestem bardziej wrażliwy/mam inne poglądy/nie potrafię inaczej myśleć - prawdziwe dopóki w to wierzysz

3. Tak jak teraz będzie zawsze, nic się w moim życiu nie zmieni - również nieprawdziwe, co punkt 1., chyba że głęboko w to uwierzysz i będziesz się tego kurczowo trzymał

 

"szkoda że tylko ty tak twierdzisz" - rozumiem, że sprawdziłeś już, że poza mną nie uważa tak żadna kobieta na świecie. Tylko ciekawe czemu moje koleżanki mają mężów, którzy nie są wysocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ładny troll zrobił się częściowo na stronach 2,3 , mam psa więc temat kotów uważam za zakończony

 

Czekam na wypowiedź autora wątku, bo jestem ciekaw do jakich merytorycznych wniosków doszedł po przeczytaniu krytyki na stronie 2,3...

Tak jak inni uważam, że wygląd to Twój najmniejszy problem.

 

że niby wygląd to nie mój problem , w takim razie co bo nie jestem wstanie tego wywnioskować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ładny troll zrobił się częściowo na stronach 2,3 , mam psa więc temat kotów uważam za zakończony

 

 

 

to katuj się dalej i zachodz w głowę czemu nie masz powodzenia u kobiet i zabijaj się z poczucia winy że jesteś nieudacznik,nudny,biedny,nieśmiały,łajza.można tak w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk współczuję jeśli piszesz tak wszystkim ludziom tutaj szczególnie w jakiś cięższych przypadkach gdzie piszą np ludzie który chcą popełnić samobójstwo

 

brolly, czytaj Refren,Candy14. Kłopotem jest Twoja wizja rzeczywistości, która Cię otacza a nie to jak wyglądasz.

 

to może napisze inaczej , co według was powinienem zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brolly, jesteś taki młody a piszesz jakbyś miał z 70 lat.

Co robić aby się dziewczyna zainteresowała Tobą?

Ty sam musisz się jakąś dziewczyną zainteresować, zacznij chodzic z kolegami na imprezy, co z tego, że nie pijesz? Można się bez alko bawić.

Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

 

A gdzie ta fotka Twoja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brolly powinieneś zmienić siebie. Totalnie. I nie mówię tu o wyglądzie zewnętrznym. Nie będę Ci doradzał jak to krok po kroku zrobić, może znajdzie się życzliwa dusza na forum.

o właśnie.zmienić siebie.ale nie zawsze wiadomo jak to zrobić i nie zawsze to możliwe.przed pieskiem i kotkiem nie musisz sie zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontaktach z kobietami, przynajmniej ja zawsze wychodziłem na szaro bo każda prędzej czy później mnie zostawiała....

Faktycznie jest tak, że gdyby nie biologiczny imperatyw to faceci w ogóle kobiet by znać nie chcieli. No ale jest jak jest.

Kobiet nikt nie zrozumie bo tak już po prostu musi być. :twisted:

Przez jedną mało nie zwariowałem bo tak straciłem dla niej głowę.

Wniosek taki że czasem kontakty z kobietami nie wychodzą na dobre :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979

 

jak widzę co robią po alko to dziękuję postoję , oni chodzą na domówki głównie ciągle jest to samo towarzystwo a wszystko co warte uwagi jest zajęte

a fota może będzie później

 

Brolly powinieneś zmienić siebie. Totalnie. I nie mówię tu o wyglądzie zewnętrznym. Nie będę Ci doradzał jak to krok po kroku zrobić, może znajdzie się życzliwa dusza na forum.

 

dobrze by było jak by się znalazła

 

nieboszczyk daj namiary na swojego dilera :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zapisz do jakiegoś zrzeszenia katolickiej młodzieży, zresztą wybieraj albo wóda i kobita albo trzezwosc i dziewictwo do śmierci :mrgreen:

 

niestety ale to zdanie jest prawdziwe :mhm:

 

Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

Ech, stara dupa :D a daje takie rady jak nastka potrzebujaca akceptacji, oj lucy, lucy :D

 

+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzezwosc i dziewictwo do śmierci :mrgreen:

 

Hahaha, wypraszam sobie, jestem trzeźwy jak prosię od półtora roku, a prawiczkiem nie jestem już od circa pięciu lat :P

 

To nie do Ciebie tylko do Broliego :mrgreen:

Bo taką mu dobrą dałam radę a on marudzi :D

 

-- 02 cze 2014, 14:57 --

 

Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

Ech, stara dupa :D a daje takie rady jak nastka potrzebujaca akceptacji, oj lucy, lucy :D

 

Kobiety są zawsze takie same, nieważne 12 czy 90 lat :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mężczyzn , ważniejsza jest moc, siła, aby zdobyć pozycję w „stadzie”. Siłę tą widzi się już po ocenie wizualnej, dlatego nie potrzeba pojedynków, żeby ustaliła się pewna „hierarchia” w stadzie mężczyzn. Choć może się wydawać, że dziś w cywilizowanym świecie XXI wieku nie ma już takich „stad”, to w praktyce większy, silniejszy może sobie na więcej pozwolić, a słabszy nie, bo zawsze może zostać fizycznie „przestawiony” przez silniejszego.

No i teraz spójrz jak wadliwy fizycznie mężczyzna spada w tej hierarchii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×