Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, przy tobie to się gangsterka kręci, aż strach z tobą rozmawiać, bo se pomyślą że to jakie zaloty i krzywdę zrobią :D

Oj tam,żeby zaraz cytując oryginał "oblechowatych desperatów z bojlerem" (tak sam siebie określił D: ? ) nazywać gangsterą? D: glock_gangsta_homeboy_night_sights.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewlmujac pitu pitu o elitach wpiernicze sie w dyskucje nie wiem o czym ,zeby nie bylo ze nowi szans nie maja. Czy dwa wyjcia macie albo ignor albo mianowac mnie na nadwornego rozpierducha/logistycznego porzadkowego 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, niech leży ladacznica... chata wolna byndzie 8)

kupmitrumne, taa... póżniej jest tak jak Nihil mówił, czyli trzeba spier.dalać do szafy i pozbyć się stówy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, a co ? tam już drugi adorator siedzi ? :lol:

Aranjani, no dobra... dociągnę ją do wycieraczki przynajmniej i zostawię żeby się przewietrzyła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej Wiesiu, że ja też stałbym się łatwiejszy i jeszcze pokierowałbym się zasadą 'lepsza największa świnia w kabinie niż nalewać drinom świnie' czy jakoś tak :> poza tym teraz walnąwszy flachę do swojego lekowego mixu puściłbym pawia 3 razy zanim podszedł do świni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żal i frajerstwo tu siedzieć podczas gdy na mieście brewerie i ogólnie imprezowa doom-apokalipsa

I, to mówi mister III Rzeczy Pospolitej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki to on mister, za kota zaszczyty dostał bo się nawet nie ogolił do zdjęcia

ja bym się dobrze bawił na imprezie brazzers ale mi się nie chce wejściówki szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×