Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

Znow awaria komputera :evil:

 

-- 18 maja 2014, 13:19 --

 

jak dostanę dofinansowanie to wpłacę z 1500 a reszte na raty, tak myślę, bo szlak mnie trafi z tym bublem, ciągle coś się psuje

 

-- 18 maja 2014, 13:20 --

 

a bez kompa to jak bez ręki tym bardziej w szkole, bo mam prace domowe przy komputerze, na tablecie tego nie zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierniczę. Podręczniki ktore potrzebuję używane kosztują 103 zł. Powariowali, ale to jedyna oferta, żeby mieć komplet na 2 lata.

 

-- 18 maja 2014, 13:32 --

 

wieslawpas, acer aspire a chcę hp 17 calowego który kosztuje prawie 3 tys.

 

-- 18 maja 2014, 13:35 --

 

ale to jest marzenie bo pewnie dostanę parę groszy dofinansowania to i tak nie bedzie mnie stac, ale będzie trzeba pomyśleć bo mój ma 3 lata i wszystko się psuje. Raz klawiatura padła, napęd dvd, teraz to już ch*** wie co, bo nie rozgryzłam ale coś mechanicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, mój nie, ale błąd palę przy kompie, a psiaki też robią swoje bo strasznie się kurzy i łapie brut, musiałam by czyścić co miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, jak to nie, ostatnio przy czyszczeniu zwrócili mi na to uwagę, jest tak zawalony dymem, osadem, że ciężko wyczyścić.

 

mama rozumie mój nałóg i też jest za tym, żebym sprawiła nowy bo widzi że ten ma wiecznie awarie a na naprawy idzie po 200 zł jak padła klawiatura z przyczyn technicznym, wada jakaś techniczna i napęd, czyszczenie i wymiana pasty to i tak trzeba raz do roku, ale teraz co się dzieje też by trzeba było naprawić bo go spalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, na pewno, ale jestem zła, że znowu mam z tym problemy :( I od początku praca nad sobą, walka, walka...

 

hania33, rozumiem, ale podobno jednak nasz organizm trochę słońca potrzebuje. Ja się go boję - może to już fobia po prostu :mhm: Faktem jest, że słabo sie czuję, gdy jest gorąco i mocno świeci słońce...opalona byłam jeden raz w zyciu :D Jestem blada z natury, jasna karnacja. Mnie to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×