Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

KochajacyFacet, ja tez mam podobny cykl do tego dochodzi jeszcze psychoterapia wiec czas w tygodniu leci szybko bardzo. W niektore weekendy tez leci szybko ale w ten to sie wlecze. Zamierzam zapisac sie na kurs, zajacia 3 razy w tygodniu wiec czas bedzie lecial szybko. Szkoda ze tak dalego mieszkasz, bo inaczej to mozna by sie w te weekendy na jakies piwko umawiac i wieczory lecialby jak z bicza strzelil. W poniedzialek bede mial bardzo zajety dzien bo bedzie w Warszawie kolega z Zielonej Góry, pewnie zobacze sie z nim w jakims hotelu a pozniej standardowo bede lecial na rozmowe na parkingu.

 

-- 17 maja 2014, 21:31 --

 

spalila mi sie ostatnia żarówka jaką miałem i siedze teraz w świetla laptopa i telewizora, może na parkingu będą mieli jakaś żarówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Ja na NFZ się zapisałem na psychoterapię. Dowiedziałem się przez telefon, że w kolejce jest na terapio-behawioralna 60 osób przede mną, a na zwykłą 400. Przeciętny czas oczekiwania wynosi rok więc pewnie prywatnie pójdę, bo nie chcę tyle czekać. No kurs to dobry pomysł, sam myślałem o jakimś zajęciu. Może pływanie, albo tenis, bo ruchu mi brakuje. A Ty na co chcesz się zapisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w poniedziałek mam dzień wolny, bo zaległy urlop wziąłem. Załatwie chociaż OC na samochód, ale i tak większość dnia słabo mam zaplanowana.

 

-- 17 maja 2014, 20:36 --

 

khaleesi, Ja to chciałem napisać, ale uznałem, że zbyt standardowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×