Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, sama wyceniam zalezy z czego zrobione , jak daje z cyrkoniami koraliki to drozej bo one sa drozsze a jak crackle to za okolo 6 zl . Nie ma ta pani w sklepie marzy bo to po znajomosci . Na allegro sie nie oplaca bo wysylka wychodzi drozej jak kolczyki :bezradny: Poki co zeszly dwie pary z tych 4 co dalam do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka chyba mam depresje, od 2 dni nie wychodzę z łóżka a wczesniej po pracy uciekałałam w sen i spałam do rana :bezradny::bezradny: nie mam siły nic mi sie nie chce dzis troche w tv sie pogapiłam i ksiazkę chwyciłam a tak nie mam na nic ochoty siły nie odbieram telefonow, jestem okropna, nie chce być taka :hide:

 

Ja od jakichś 2 miesięcy śpie po 12 godzin dziennie, 10 godzin w nocy i po południu ze dwie. Nie ma nic gorszego dla mnie niż nadmierna senność w depresji. A śpiąca jestem non stop :x:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba wolałabym brać tabletki niż non stop ziewać i pokładać się. Kiedyś miałam taki jakby napad manii po setalofcie i wreszcie chciało mi się żyć, ale właśnie nie mogłam spać. Nawet po benzo były trudności. Ale pewnie na dłuższą metę bezsenność jest okropna.

 

Siema Marcin, a u mnie dziś trochę lepiej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×