Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ja okolo 18 jade do sklpeu, pozniej zadzwonie do znajomych. Moze bede mogl do nich dzis przyjechac na wieczór to by mi dzien zlecial szybko. Jak nie to Walne, mam tez oddac prostownik koledze, to do noego tez na chwile zajrze. Tak ze spodziewam sie, ze wieczór moze i szybko mi zleci a jutro juz jest Edek na Parkingu wiec spoko dzin. Nie moge sie doczekac poniedzialku. Ja duzo bardziej lubie takie dni kiedy cos sie dzieje i cos mozna robic. Nie weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka chyba mam depresje, od 2 dni nie wychodzę z łóżka a wczesniej po pracy uciekałałam w sen i spałam do rana :bezradny::bezradny: nie mam siły nic mi sie nie chce dzis troche w tv sie pogapiłam i ksiazkę chwyciłam a tak nie mam na nic ochoty siły nie odbieram telefonow, jestem okropna, nie chce być taka :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, ja do sklepu daje . Na razie dalam az 4 pary :mrgreen: bo taka wene mialam ostatnio marna .

 

-- 26 kwi 2014, 17:37 --

 

amelia83, :************* Kochana nawrot znowu? :-|:-|:-| tule Cie mocno :****** Ja miewam tak:dzien super a dwa dni dol(ostatnio Kasia swiadkiem co w dolku zrobilam :hide: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×