Skocz do zawartości
Nerwica.com

niektóre miejsca mnie przerażają


staram się

Rekomendowane odpowiedzi

np. widok morza wzbudza u mnie lęk widok gwiazd wzbuda u mnie dziwne uczucie miałem też tak że wszystko mi sie niedoskonałe wydawało albo np. zbyt wyraźne chodzi mi o wygląd świata jak jest szara albo niewyraźne niebo takie jasne ale ni to bardzo słoneczne nito bardzo zachmurzone to mnie denerwuje taka pogoda czy wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egzakli! myslalem ze ja tylko tak mam... mnie przeraza jeszcze miasto, sam mieszkam na wsi, dojezdzam do szkoly do miasta no i ostatnio pierwszy raz we wakacje bylem w miescie i jak wjechalem autobusem to momentalnie atak paniki. ale z tymi miejscami to racja. np. las, cmentarze, ogolnie miejsca bardzo melancholiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat... Mnie przeraża moja uczelnia, hipermarket, ogólnie centra handlowe wszelakiej maści... Pomieszczenia, w których znajduje się większa grupa ludzi... To tak na gorąco, muszę się jeszcze nad tym zastanowić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście dobry temat. mnie z kolei widok morza zawsze uspokaja, a szczególnie szum. wielki niepokój budzą we mnie małe zamknięte pomieszczenia (np. windy, ale nie takie zwykłe jak w bloku, tylko te "bezgłośne", gdzie drzwi samoczynnie sie otwierają), wszelkiego rodzaju kolejki (duże godnole w dolomitach zawieszone tylko na 2 słupach; nawet nie moge na nie patrzec z dołu) albo kolejki szynowe i wszelkie wieże, kręte schody na zamkach, urwiska skalne.

to jest jakis dziwny lęk ale nie wiem przed czym, chyba nie przed wysokościa bo wychowałam sie na 9 piętrze.chyba bardziej lęk przed bardzo otwartymi lub bardzo zamknietymi pomieszczeniami, szczególnie gdy mam świadomość że nie ma otwartego okienka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×