Skocz do zawartości
Nerwica.com

Seksoholizm - spotkania SA


jazzowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, Candy14, Mogę mieć pytanie? Wy piszecie z jednego kompa do siebie teraz? :P

zazwyczaj z 2 różnych komputerów w 2 różnych pokojach w tym samym mieszkaniu/domu, a co?

 

-- 27 gru 2013, 00:54 --

 

rotten soul, po prostu pamiętam, że Mushroom pisał, że używa tableta, a Candy dostała niedawno nowego laptopa, którego pewnie wzięła do Szkocji :D

dostała nowego lapka ale wzięła starego palmtopa czy jak to tam zwał, takiego mini laptopa 8 cali ekran, a ja pisałem najpierw z 1 tableta, potem z pozyczonego, a teraz z laptopa pożyczonego proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jestem tu nowa,w zasadzie od 2 dni. Weszłam na ten wątek i czegoś tu nie rozumiem.Miało być chyba o seksoholiźmie,czytam i czytam,i w zasadzie o czym Wy piszecie????Ktoś nawet napisał,że seksoholik nie może uprawiać seksu.Słucham?Może,ale ze swoją żoną,partnerką-a nie z każdą kobietą zawsze i wszędzie.Rozczarowałam się.Bo weszłam tu z nadzieją,że będzie tu poruszany temat seksoholizmu. Szkoda,że np.żaden psycholog,terapeuta-jakaś jedna kompetentna osoba nie uczestniczy w dyskusjach takich jak na tym topiku.Wtedy pewnie podniósłby się poziom dyskusji i byłoby to bardziej wartościowe dla tych którzy na serio szukają tu pomocy,wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki -to mam juz grupę wsparcia której poszukuję ;)

A tak serio,to szkoda-bo forum fajny pomysł,topik ten jeszcze lepsza szansa aby komuś pomagać.W każdej chwili ktoś w swojej życiowej tragedii może tutaj zaglądając szukając pomocy,wsparcia-i co tutaj zastanie??Nie czuje się osobą kompetentną aby udzielać tutaj fachowych porad,i uważam że bardzo szkoda-iż nie zagląda tutaj fachowiec....Skoro nas zainteresował temat tego topiku-tzn.że potrzebujemy rzeczowych informacji,wsparcia,pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna39, autorka nie zalozyla tego tematu w dziale pytan do psychologa wiec byc moze chciala o tym pogadac z nami, laikami. Nie bardzo rozumiem co Ci nie pasuje?

Nie czuje się osobą kompetentną aby udzielać tutaj fachowych porad,

My rowniez.. dlatego rozmawiamy a nie udzielamy porad. Chyba ze cos mnie ominelo bo ze 3 ostatnich stron nie czytalam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałas o terapii Paroksetyną , u mnie zlikwidowala wszelkie ( lub prawie wszelkie ) symptomu pociągu seksualnego , libido.

 

Na mnie też miała tak podziałać :roll: nic z tego.

 

Jak możecie oceniać kogoś, że zdradzał, skoro to też jest ciężkie zaburzenie i zazwyczaj osoby nie panują nad tym. Zapewne, jeśli mają ukochaną osobę przy sobie, starają się walczyć, raz, drugi, trzeci... za którymś się jednak nie uda. Dlatego związki się rozpadają, jeśli któryś z partnerów na to cierpi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, bo tak naprawdę nie wiem gdzie iść z tym. Na razie powstrzymuje się sam, nie wychodzi to najlepiej, ale staram się jak tylko potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientowałeś się w Twoim mieście ? najprościej udać się do seksuologa, a on podpowie Ci, gdzie możesz znaleźć grupy jeśli chcesz grupę, a jeśli nie to rozmowy indywidualne. Po co się męczyć jak można wspomóc się spotkaniami, no chyba, że faktycznie dajesz sobie sam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy liczy się jedynie kasa. Nie stać mnie żeby płacić za wizytę, z dojazdem też mam problem. Ale co ja wam będę tłumaczył. Wszystkim wydaje się że zarabiam takie kokosy że na wszystko mnie stać. Każdy dziwi się że nie mam pieniędzy. Nie mam bo jestem beznadziejnym człowiekiem. Więc proszę bez morałów. NIE STAĆ MNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie zajrzałem na ten temat i szczęka mi opadła !!! Toż ja całe życie szukam nimfomanki, a trafiam na kryptoimpotentki !! ;-) .

Któraś z pań napisała, że wszyscy faceci się przechwalają jakie, to z nich ogiery, a potem się okazuje, że wystarczy im raz dziennie. A co panie powiecie o kobietach, które gdy polują na ofiarę ( faceta), to potrafią codziennie ale jak już go złowią to raz na miesiąc ?? Ja własnie takiego mam pecha !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Cześć Kochana, zapisałam się, ale czy znalazłam to się dopiero okaże za miesiąc, bo tyle muszę na niego czekać, oby było warto! Nie najlepiej ostatnio działałam i owe działania zmotywowały mnie do zapisania się. A Ty ??? masz ode mnie wpier.dol, wiesz za co? :D

 

pan26xyz, ale przez NFZ a nie prywatnie. Jeśli mieszkasz w większym mieście to chyba masz przychodnie i poradnie psychologiczne?

 

yarekok48, to chyba nie piszesz o seksoholizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awawakwa, zabolało, że aż się zarejestrowałaś na forum by to napisać?

"mężczyzn jak obiekt" ... dobrze, że oni kobiet tak nie traktują. Zresztą, jeśli mówimy o chorobie to naprawdę nie ma o czym mówić i nikogo oceniać. Ja mam swoje w tym temacie zdanie. Śmieszą mnie strasznie osoby, które mówią "jesteś głupia", "jesteś dziwką" - czy to samo w męskiej osobie... to jak alkoholizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×