Skocz do zawartości
Nerwica.com

ott


Inga_beta

Rekomendowane odpowiedzi

igrzyska niedawno się skończyły, a chleb już czerstwy :P

 

A stalowa magnolia84 nie wzięła udziału w konkursie na Miss Forum. :D

 

Hans, Dzieki podpisowi który masz poznałam kolejna fascynującą historię seryjnego mordercy ;)

 

O! Cieszę się. Odsłuchałaś piosenkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze napiszcie mu na pw...to chyba nie w porzadku pisac o kolesiu ktorego teraz nie ma?

nikogo nie zgwałcił nie zabił...moze ktos chce go oczernic?

 

Nie nie mozemy, skoro kazdemu dupe obrabia a kobiety ma za szmaty! niech sie inne dziewczyny dowiedza z kim maja do czynienia, nim do czegos dojdzie. A poza tym skoro on kazdej z nas poznanej dupe raczył obrobic, to niech teraz sobie poczyta prawde o sobie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, nie chodzi mi o harem a o twoje pisanie o wiazaniu czy jak Ty to pisales "wyrywaniu" kobiet z forum. Po prostu denerwuje mnie to ze uwazasz ze jak ktoś szuka tu partnerki to jest zalosny, a ja poznalem tu kobiete i zajebiscie mi pomogla. Zresztą znam wiele przypadkow gdzie wszyscy byli bez zaburzeń i facet kobiete niszczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze napiszcie mu na pw...to chyba nie w porzadku pisac o kolesiu ktorego teraz nie ma?

nikogo nie zgwałcił nie zabił...moze ktos chce go oczernic?

 

Nie nie mozemy, skoro kazdemu dupe obrabia a kobiety ma za szmaty! niech sie inne dziewczyny dowiedza z kim maja do czynienia, nim do czegos dojdzie. A poza tym skoro on kazdej z nas poznanej dupe raczył obrobic, to niech teraz sobie poczyta prawde o sobie :mrgreen:

dokładnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serce wam złamał?moze któras sie zakochała i uknuła intryge by go zniszczyc? :D

A moze Ty taki sam jak on, co tez masz dziewczyne a inne na boku skoro go tak bronisz ? :D

 

coś bym napisała ale się powstrzymam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, pewnie gdybym nie był w związku pewnie tez myslałbym by poznac tu drugą połówke....nie myslałs o tym nigdy tak szczerze brachu z kraka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, a pisałaś ze nikt nie zwraca na ciebie uwagi..... :D

Myślałeś, że potraktowałabym coś takiego poważnie? paluszkiem.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, pewnie gdybym nie był w związku pewnie tez myslałbym by poznac tu drugą połówke....nie myslałs o tym nigdy tak szczerze brachu z kraka?

 

Myślę cały czas :( Ale szkoda czasu jakiejś kobiety na kogoś kto ma wyimaginowane nowotwory, nikomu ktoś taki nie jest potrzebny. Kiedy się wyleczę... ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×