Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia nerwicowo-depresyjne :]


freyaa_82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Serdecznie!!!

Mam 26 lat, jestem z woj. opolskiego. Zarejestrowałam się na forum już jakiś czas temu, ale nie miałam dość chęci żeby cokolwiek napisać. Często tu zaglądam ze względów autoterapeutycznych jak chyba większość z was :smile:

Przeczytałam wiele postów, wiem że masa ludzi ma takie objawy jak ja (uczucie lęku, smutek, wahania nastroju, stany depresyjne, przemęczenie, brak motywacji, itd. ), co w jakimś sensie jest pocieszające. Nie chcę sie teraz wdawać w szczegóły, wiadomo do czego prowadzi nadmiar stresu.

Mam nadzieję że poznam kilka fajnych osób i jakoś sobie nawzajem pomożemy. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju korespondencję, rozmowy gg jak i spotkania w realu. Zaliczyłam już kilku psychiatrów i psychologa, ale z doświadczenia wiem że najlepszą metodą jest rozmowa z zaufaną osobą, która rozumie nasze problemy. I z góry odradzam terapię farmakologiczną (chyba że ktoś czuje że naprawdę już nie daje rady) - leki tylko tłumią objawy, ale nie rozwiązują problemu! Przekonałam się o tym na własnej skórze. Po odstawieniu leków objawy powoli zaczęły wracać. To było ro temu. Teraz staram się pracować na sobą i nie jest aż tak źle, choć przyznam, że bywają ciężkie dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×