Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92, moje obserwacje są zupełnie inne - panuje trend wiecznego umartwiania się i wylewania na siebie hektolitrów szamba, co ma chyba na celu pokazanie, kto ma najbardziej przejebane w życiu i że nikt go nie rozumie i jaki to on/ona jest osamotniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, piszesz o sobie ale w tym przypadku jest tak, że ekstremalne umartwianie się spotyka się właśnie z negatywną reakcją. Dam Ci dobrą radę - narzekaj umiarkowanie ale narzekaj, żeby podtrzymywać statystyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

magnolia84, nie piszę tylko o sobie.

 

A jeśli już o mnie chodzi - to co mi proponujesz równa się noszeniu maski, a tej mam już dosyć w realu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, ja przez całe życie nosiłam maskę i nadal noszę, chociaż ostatnio staram się ją zdejmować, dla własnego psychicznego komfortu. Jednak w rzeczywistości przychodzi mi to trudniej niż tu, na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zauważyłam, że na tym forum czuć się dobrze to wielkie faux pa

Magnolia na poczatku tez mialam takie wrazenie i naet gryzlam se w jezyk zeby zbyt radosnie nie pisac ale potem olalam... to forum jest rowniez dla ludzi szczesliwych czy radzacych sobie wiec jak mi dobrze to o tym pisze. Zazwyzaj bez odzewu ale swoja ptrzebe wypisania zaspokajam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

magnolia84, i właśnie o tym piszę - w realu mi trudno ją zdjąć, chyba nawet nie warto. Ale tu powinnam mieć do tego prawo, bo w przeciwnym wypadku pewnego dnia wybuchnę i skończy się to tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie piszę tylko o sobie.

 

A jeśli już o mnie chodzi - to co mi proponujesz równa się noszeniu maski, a tej mam już dosyć w realu. ;)

Nie chcę Cie tu uraźić czy coś ale na dzień dzisiejszy jesteś chyba nr.1 na forum w narzekaniu :D Może dlatego są takie a nie inne reakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, ano,bo przez ostatnie pół roku koczowałam po mcdonaldach z telefonem,brak neta w domu.Na razie w kraju,ale mam nadzieje że nie na długo.Staram sie o pracę,przygotowuje się do prawa jazdy i poprawiam maturę z chemii i bioli.Czyli nudy :P a u Ciebie jak tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, takich osób jest tu garstka :)

Aurora92, ja na forum jestem najczęściej bez maski. Co do Ciebie, to wydaje mi się, że narzekanie i czarnowidztwo weszło Ci zwyczajnie w nawyk (zresztą nie tylko Tobie ale inni próbują z tym walczyć) i być może nie kontrolujesz tego. Kiedy zdarza Ci się napisać kilka pozytywnych postów, za chwilę wpadasz w czarną rozpacz i kontynuujesz umartwianie się, no bo jak to, przecież nie możesz pisać o pozytywnych rzeczach. Wydaje mi się, że tak to u Ciebie działa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×