Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, Panowie...zapraszam na prelekcje przy kawie...:)

To teraz już tylko szykować kufry i do Wrocławia(?) i try hardować D:

 

Znowu napiszę dziś coś żałosnego..powinienem napisać do Kestrela żeby mnie wyjebał na czas nieokreślony aż mi przejdzie ten nasilony beznadziejny stan

 

-- 10 sty 2014, 22:12 --

 

dalszego część mojego pitolenia- zamknijcie oczy bo cienias pisze

Jestem już naprawdę zmęczony byciem sam i tylko niepotrzebnie się oszukuję, przy mniejszej depresji na stałym poziomie można się jakoś trzymać, są

inne rzeczy, które cieszą- muzyka, książka, filmy, nawet jakieś gry albo zwłaszcza sportowa aktywność jak biegi, siłownia czy pływanie ale w cięższej to się nic nie chce i nie ma siły, za to brakuje bardzo kontaktu z 2 człowiekiem, chocby pogadac twarz w twarz, zaden tam seks od razu, dosc szybko czy w ogole bo moze tylko przyjacielskie stosunki, wbrew temu co pisze tu czesto to nie mam duzej chuci, po lekach jest na stalym niskim poziomie, trazodon tylko na poczatku cos dawal, najwyzej co 2 tyg mam taka wyrazna ochote na kobiece cuda skrywane

Wykazał pan słabość,czas na wygnanie

A tak na poważnie,deprecha to gówno i nie dziwie się że człek sam być nie chcę,rzecz ludzka D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się niezbyt czułem przy 90 kg, mimo tego, że w pasie też w okolicach 90 było, mam słaby szkielet, serce albo płuca i nie potrafię dźwigać za dużego ciężaru własnego, po 1 km biegu czułem się wówczas bardziej padnięty niż po 11 tego lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×