Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ENi nawet wyrwalem wlosy z miedzy brwi :P spoko bedzie.

 

-- 10 sty 2014, 17:46 --

 

zgadza sie 500 pytań, ale jednoznacznego wyniku nie było, poprostu babka mówiła na spontanie jak interpertuje wyniki, a była w tym dobra, do niej bym chodził na terapie, ale coz do psycholog kliniczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, a co masz do psychologów. ja bardziej "cenię" psychologów, od psychiatrów co w tej grupie sporo leserów i rutyniarzy.

ja majac zajebistego psychiatre, dra nauk medycznych ucznia bilikiwicza ktory publikuje badania http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=jacek+turczynski

(tzn np bada nowe leki o ktorych jeszcze forum nie slyszalo) nie mam powodow zeby nie szanowac psychiatrow, a psycholodzy po magisterce, tego jest od groma. ta ze szpitala zamknietego byla super ale juz z otwartego miernota

 

edycja to moj post nr 4444

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychologów co miałam doświadczenie to co najmniej połowa przypadła mi do gustu. Miałam styczność po kilak sesji bądź kilkanaście z około 8-10, więc trochę jest. Jestem zdania, że psychiatrę dobrego znaleźć to skarb, a psychologów to sporo się znajdzie z którymi można pracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, nie już browar to mi nic nie da :) , wkurwienie mam mega jakieś to jest za dużo dla nerwicowca takie wyścig o kasę jednak 8) , lęków nie mam ale już wyprucie totalne

platek rozy, no to się ciesze, że dzielnie walczysz kiedy masz tego lekarza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, :oops: ale nie mam wyjscia , wstalam chociaz juz mialam nie wstawac i nawt sie umalowalam i zrobilam wlosy a pozniej poszlam znow jak codzien , chociaz musialam przystawac co pare kroczkow bo mnie tak dusilo.

 

-- 10 sty 2014, 18:17 --

 

nerwosol-men, 14 stycznia , i chyba zmienie lek na sertraline .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×