Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bóle podczas depresji?


notexpected

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu ostatnich kilku dni miewałam bóle brzucha po prawej stronie [pod żebrami], złe samopoczucie, przez co robiło mi się słabo podczas czekania w kolejce u lekarza. Dostałam skierowanie na usg. Jednakże bóle stały się bardziej rozległe, tzn. zaczęły mnie boleć wczoraj plecy tak, że nie mogłam spać w nocy, nie mogłam leżeć, siedzieć, stać.. Teraz też mnie bolą. Również boli mnie niekiedy brzuch, po posiłku bardzo "burczy" mi w brzuchu kiedy się położę. Kiedy wstaję kręci mi się w głowie, ogólnie czułam ucisk w klatce piersiowej w ciągu ostatnich kilku dni, bolało mnie też po lewej stronie jakby serce, takie uczucie kłucia przez kilka godzin. Własciwie te wszystkie objawy zaczęły się mniej więcej w czasie, gdy dowiedziałam się, że powinnam udać się na usg, ponieważ miewałam problemy z brzuchem i wystraszyłam się, że może się to skończyć w szpitalu. Czy to możliwe, że wszystkie te objawy, bóle spowodowane są depresją? Chciałam iść jutro do szkoły, natomiast obawiam się, że nie dam rady wytrzymać na żadnej lekcji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, depresje miałam zdiagnozowaną już kilka lat temu, w między czasie miałam ciągłe nawroty, cały czas tak naprawdę było źle. Leki [psychotropowe i neuroleptyki] psychiatra pozwolił mi odstawić 11-12 miesięcy temu. Czuję, że cały czas mam depresję, a w teście BECKA wychodzą mi ciągle 54 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×