Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Słyszalem ze bierzesz hloroprotixen, mam go dzis wziac pierwszy raz i mam obawy bo wiadomo jest jak to jest z lekiem, który zażywa sie pierwszy raz. Chciałem sie zapytać czego moge sie spodziewać, jakiejs senności, zawrotów głowy???

 

-- 04 sty 2014, 20:08 --

 

gosiulek, mnie nudno, ogladelem TV na discowery i bylem na zakupach spożywczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dawke trzy razu dziennie po jednej tabletce 15 mg.

Ty bardo duzo brales na noc bo wychodzi 60 mg, to juz lepsza tabletka nasenna stilnox.

Czego mam sie spodziewac po zarzyciu tabletki, wielkiej zamuly, uspokojenia???

Nie Wiesiek nie 60, brałem 4-6 tabletek po 50mg

stilnox jest bardzo fajnym lekiem ale krotko dziala, i mam juz na niego tolerancje.

 

3x15mg to luz, nie poczułbym

chociaż indywidualna reakcja ma znaczenie moze bedziesz lekko senny, ale jest spory efekt przeciwlękowy po tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak sie czyta ulotki to wlos na głowie sie jeży....

 

Zauwaylem ze im mniej interesuje sie sprawami nerwicowymi tym mniej je jest, ale ponoc psychoterapia wlasnie leczy. Generalnie po terapii zawsze sie lepiej czuje, chociaz nie zawsze jak wychodze, ale cos tam w tym jest, ze czlowiek pogada jakies dzialane teraputcujace jest. Rzeby tylko taki stan jak ten jeden

wieczór po terapii trwal ze 3 dni to bylo by oK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Wiesz co, nie nadążam tutaj za tymi wątkami spamowymi, wiec raczej sie w Atakach udzielalam - bo tam mozna prowadzic rozmowy z mniejsza czestotliwoscia :) a tutaj to jak sie od razu nie odpowie to potem przelatuje wszystko. Wiesz, ja jeszcze do poniedzialku jestem w PL, i tutaj duzo mniej czasu siedze na kompie, zobaczymy jak bedzie po powrocie :) Pewnie bede czesciej.

 

nerwosol-men, mi tam piwo jakos nigdy dobrze nie wchodzilo (no, moze tylko za czasów LO ;) ), ja jakbym pila to wódeczke :D Gorzak zoladkowa z miętą mmmmhhhmm :105:

 

-- 04 sty 2014, 21:09 --

 

klaudek, ja tak mam bardzo czesto. Straszne mam klopoty ze spaniem, wydaje mi sie wieczorem, ze jestem taka zmeczona, ze oczy mi sie zamykaja i od razu zasne. Ale jak sie klade, to oczywiscie nie moge, caly czas jakos mysle nie wiadomo o czym i taka sie czuje totalnie rozbudzona :-/

A neiraz i w dzien miewalam tak, ze w umysle sennosc a w ciele pobudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja to chyba jakbym dobrze spala, to bym moze nawet pila... bo dla mnie chyba teraz najgorsze to, ze po alko nie moge spac w nocy i mam wysoki puls, i w efekcie caly kolejny dzien mam do dupy, wiec doszlam do wniosku, ze nie warto to wszystko straty dnia. Al ejakbym tak spala jak zabita, to mysle, ze koeljnego dnia czulabym sie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, hmmm.... dziwna sprawa z tym. Jakby taka nierównowaga ciała i duszy. A zauważyłaś po jakich sytuacjach tak miewasz ? Bo może jest to od dużej ilości adrealiny itp. Wydaje mi się, że dzisiaj czuję się tak po zakupach,bo byłam w Manufakturze i wiadomo hałas itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×