Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D


Candy14

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w takim razie chłopak mojej siostry ma na mnie ochotę? Obrazek

ma ochote na Twoja siostre wiec punktuje komplementujac Ciebie ;)

 

:mrgreen:

 

-- 29 lis 2013, 00:17 --

 

Drogie Panie, sporo w tym artykule prawdy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym: "Komplementuje Cię ! (facet nigdy nie komplementuje Cię jak nie ma na Ciebie ochoty)"

 

To trochę chore odbierać każdy komplement jako sygnał "O! On ma na mnie ochotę!"... :roll:

Również absolutnie się nie zgadzam- komplementy na temat wyglądu/stylu rzucam dziewczynom bez żadnych podtekstów, ( nawet jak widzę, że jakiś kumpel w czymś dobrze wygląda, mówię to bez skrępowania, znaczy, że mam na niego ochotę? :pirate:). Jeśli jakaś dziewczyna mi się podoba- nie ujawniam tego od razu- więc dość przewrotnie wychodzi na to, że jest mała szansa na to, że akurat "mam ochotę" na dziewczynę, której mówię komplement. :mrgreen:

ma ochote na Twoja siostre wiec punktuje komplementujac Ciebie ;)

Wut? :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie chłopak mojej siostry ma na mnie ochotę? Obrazek

ma ochote na Twoja siostre wiec punktuje komplementujac Ciebie ;)

 

???

 

Ale jak ma punktować u niej mówiąc, że ja mam ładne, długie nogi? Ona się lekko wkurzyła a ja poczułam dziwnie.

 

Nie ma nic złego w komplementowaniu innych kobiet, ale trzeba uważnie dobierać słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ma punktować u niej mówiąc, że ja mam ładne, długie nogi? Ona się lekko wkurzyła a ja poczułam dziwnie.

no to ma na Ciebie ochote :bezradny:

 

Wątpię... Ja jak pisałam wcześniej, nie odbieram komplementów w ten sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

kolekcjoner snów, light, daję się poznać, ale nikt do mnie nie pisze. Przecież jest tu tyle pięknych dziewczyn - też nie zwróciłabym uwagi na jakąś tam Aurorę, widząc te wszystkie ślicznotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjoner snów, light, daję się poznać, ale nikt do mnie nie pisze. Przecież jest tu tyle pięknych dziewczyn - też nie zwróciłabym uwagi na jakąś tam Aurorę, widząc te wszystkie ślicznotki.

 

No to się zaczęło... :hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, bo czekasz aż Ci coś nagle z nieba spadnie. Poza tym może mniej osób pisze bo ciągle sobie dowalasz...

Ja jestem zbyt nieśmiała, by wprost powiedzieć komuś, że mi się podoba. :( I cholernie boję się odrzucenia.

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, np. po tym, że stara się być miła, chwalić, rozmawiać i w ogóle przebywać zawsze tam, gdzie facet.

 

-- 29 lis 2013, 00:05 --

 

Zgadzam się, komplementy rzuca się kobietom na które ma się ochote ;)

A co to jest komplement?

totakie coś co gada się kobietom, które chce sie blizej poznac albo przespać albo jak cie lubią i są twoimi kolegami, mnie kiedys facet na okulary poderwal, podszedł i powiedzial,ze mam fajne okulary w knajpie i czy moze postawic mi piwo. I tak jakos zaczelismy gadać ,a ze bardzo przystojny byl i popatrzylam na niego jak na typowy obiekt seksualny a wszystkie kumpele były zazdrosne co mi sprawialo przyjemnosc , pare razy sie spotkalismy poźniej i moze bylo by z tego cos powazniejszego ,ale juz wtedy myslałam powazniej o kims innym wiec dałam spokoj. Było to kilka miesiecy temu, czasem mysle czy dobrze wybralam, ten obecny tez jest fajny, tamten był bardziej przystojny tez fajny miał pecha po prostu, faceci czasem gadaja takie bzdety o okulrach nawet bo tez im glupio a czym bardziej im glupio tym czesto gorsze bzdety gadają, ale warto czasem pozwolic zapąłcic za siebie i zaczac rozmawiac mozna poznac czasem kogos fajnego.ego obecnego poznałam z sklepie podszedł i zapytał czy dam mu nr wiec mozna i w sklepie i w knajpie , ja widze ze tu kazdy udaje ze by chciał a jak ktos mu napisze ze tak i tak to mowi ,ze bez sensu, z takim podejsciem to sobie mozecie gadac tylko. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, bo czekasz aż Ci coś nagle z nieba spadnie. Poza tym może mniej osób pisze bo ciągle sobie dowalasz...

 

Przecież to oczywiste :time:

Nie - bo jest tu wiele ładniejszych. Wystarczy obejrzeć zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjoner snów, light, daję się poznać, ale nikt do mnie nie pisze. Przecież jest tu tyle pięknych dziewczyn - też nie zwróciłabym uwagi na jakąś tam Aurorę, widząc te wszystkie ślicznotki.

 

wszystko po to żeby teraz każdy napisał " no przestaaań, jesteś śliczna, na pewno każdy zwróciłby na ciebie uwagę " :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×