Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, Nie stresuje się choroba młodszego syna. My diagnozowaliśmy go pare lat jak miał jakieś 4 lata. Wmawiano nam autyzm, chodziłam z nim do ośrodka ale tam zaczął sie cofać i zrezygnowaliśmy. Pózniej jak poszedł do szkoły to musiałam zrobic rezonans i reszte badan bo traktowany byłby jak zdrowe dziecko. I tak jak podejrzewalismy z logopeda z innego ośrodka wyszło ze ma afazje (alalię) motoryczną, Pomalutku zaczyna wszytsko sie układać . Mowa nie jest taka jak u 10 latka ale najwazniejsze ze idzie do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Najgorsze dla mnie były reakcje ludzi. Patrza sie jak na głupka który nie potrafi mówić, tylko gada jak maluch :evil: Wolałabym aby ktoś w prost zapytał się co mu jest. Ciesze sie ze D. pomimo tego ze zdaje sobie sprawę jak mówi to nie ma oporów przed mową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrianwej, Nowe mieszkanie, nowy nabytek, oj malowanie potrafi dac w dupe. Będziesz tam mieszkał???

 

 

wieslawpas tak bede tam mieszkal,mysle ze juz od 1-go grudnia bede mogl sie tam ulokowac ;-).

a tak generlanie to heyoo wszystkim ;-). dzisiejszy dzien zaczal sie standardowo od klotni takze tym bardziej sie nie moge doczekac przeprowadzki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×