Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się podoba choć w niektórych miejscach się rymuje w innych nie. Na GL zwrócili mi uwagę że tak nie może być, albo rymowany albo nie, anie pomieszane. W sumie podoba mi się. Odwagi życzę by pokazać więcej na forum/. Z przyjemnością poczytam i skomentuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Bardziej miałam lęki. Bałam się wstydziłam tego że się trzęsie więc nie chciałam jeździć. Potem bałam się jeździć środkami komunikacji, w autobus jeszcze choć nie raz chciałam wyskoczyć z pędzącego. Kierowca dla mnie zawsze za szybko jechał a wiadomo autobus najszybciej jedzie 70 km/h. Do samochodu wcale nie wsiadłam. Bałam się też burzy i już w dzieciństwie bałam się latem wychodzić z domu bo może przyjść burza i strzelić piorun w dom a muszę pozbierać wszystkie psiaczki, kotki bo kto o nich w takiej chwili pamięta. Sumując to wszystko mam silny lęk przed opuszczaniem domu, od zawsze. Teraz wyjadę, ale najdłużej na 2-3 godz.l i psiaki muszą być pozamykane przez ten czas w pokoju, gdzie nic im nie grozi a i tak czasem fiksuję by nie zostawiać ich samych bo może coś się stać. Dzięki lekom mi większość lęków mineła (biore esci ), ale i tak czasem mam krótki atak paniki jak przejście przez plac duży w mieście gdzie nie można się schować albo lęki o moje psiaki najkochańsze.

 

-- 19 lis 2013, 09:54 --

 

PJT, :*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja nie unikam leków.

 

Mam pomysł na kolejny wywiad z lekarzem weterynarii "Jak dbać o psa". Dla mnie temat ważny, aby przy okazji mojego zawodu promować pozytywne zachowania i obalać mity.Ciekawe czy mój szef wyrazi aprobatę. Napisałam maila do Niego i czekam na odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×