Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, nie ma to jak hipomania :D

Ostatnio rozmyślałem nad tym, coby nie przyjebać jakimś konkretnym ciągiem na dysocjancie pokrokju DXM, czy innym psychodeliku :D Gdyby tak przez dłuższy okres czasu systematycznie agonizować receptor sigma-1 ... :D Czytałem kiedyś historię o pewnym ziomie, regularnie przesadzającym z owianym złą sławą "dexem", który to w trakcie swojej misji posłanniczej zajechał aż na Jasną Górę nawracać w swym osobliwym poczuciu "nadtrzeźwości" tamtejszych braciszków :D Ch*j z tym, że koniec końców jego mistyczna przygoda zakończyła się psychiatrykiem i terapią haloperidolem :P

 

LOL :D Ale to już przesada, fajnie jest uciekać w inne światy, jednak trzeba pamiętać że ciałem jest się na ziemi. Haloperidol to śmierć w tabletce, jeszcze to gówno się podaje? Kojarzy mi się on z latami 70.80...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, przez jakiś czas byłem niezadowolony codziennym życiem, problemy z tożsamością, kryzys religijny, zmiana środowiska. Ogólnie miałem potrzebę wytłumaczenia sobie kim jestem i co tu robię. Na ile to były prawdziwe poszukiwania, a na ile popularne w derealizacji stawianie dziwnych pytań nie potrafię określić.

 

Wystarczyło, że czytałem różne niesamowite historie, w moim przypadku głównie pewien blog prowadzony przez panią Wiesławę. Uważała się za wielką mistyczkę i miała misje oświecania ludzkości. Ogólnie taka newageowa papka. Trochę o jakiś czakrach, trochę teorii spiskowych, coś o reinkarnacji, elementy chrześcijaństwa, jakieś treści o świętych i ich cudach. New age jeśli dobrze kojarzę to taka próba uporządkowania wiedzy na takie dziwne tematy w jakiś nowoczesny sposób.

 

Dodam tatę schizofrenika, z którego mogłem brać przykład. Jak schizofrenia wygląda dużo nie trzeba opisywać. Dodam, że miałem moment nagłej zmiany w psychice, coś co określiłem jako nawrócenie, a było głównie natrętnym myśleniem o sprawach wiary, w ten sposób, że zaniedbywałem wszystko inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IDę w pizdu spać, miałem sie wkąpać, ale pierdole, jutro to zrobię, gneralnei całe życie sobie poukładam jutro, mam plan jak co wieczór

 

-- 18 lis 2013, 03:00 --

 

I tak sobie mysle, niemiec czy powstaniec, a moze powstanie w niemczech. Nie spi ktoś jeszcze? Niech da znak... :)

Znak ? Że niby mamy Ci dajmy na to taki Reichstag wysadzić ? :D

Reichstag ??? Ja aktualnie siedze w kalesonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ja idę czytać tekst na jutro. Myślałam, że mam na później i zdążę go rano przeczytać, ale to ten tydzień, gdy mam zajęcia we wtorki na rano. :lol::P Tak więc, dobranoc wszystkim! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×