Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, albo kup se psa- podrywanie na czworonoga to tez sposob- zawsze znajdzie sie panna, którą rozczuli widok Twojego psiaka. bedziesz mógł odbywać długie spacery po okolicznych wsiach i blokowiskach i nawet nie bedziesz musial sie martwić o bezpieczeństwo. z tymze kobity raczej bardziej uraczy widok malutkiego spanielka albo jorka niz pitbulla czy amstaffa, choć osobiscie wolę te ostatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich planujących, co ze mną zrobić. Nie wierzę w kursy uwodzenia myślę, ze to w dużej mierze fikcja i przede wszystkim żerowanie na naiwności ludzkiej. Zresztą parę książek na ten temat przeczytałem i naprawdę znalazłem na tam sporo rzeczy, które kłócą się z faktami naukowymi i to szeroko zbadanymi po przez eksperymenty i życie codzienne.

Jeżeli chodzi, o aktorstwo no cóż bardzo lubię publiczne wystąpienia, ale przede wszystkim przemowy. To też często brałem udział w różnych akademiach, czy konkursach recytatorskich nawet niekiedy z pewnymi małymi sukcesami.

 

Koty mnie raczej lubią. Jeżeli chodzi o ten nick owsik, to czytałem na Wikipedii o różnych pasożytach i tak jakoś, rejestrowałem się też tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koty mnie raczej lubią. Jeżeli chodzi o ten nick owsik, to czytałem na Wikipedii o różnych pasożytach i tak jakoś, rejestrowałem się też tutaj.

To na pewno przemyslal gruntownie.

Nie moge spac :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×