Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Toruń]


Torunianka

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to rozumiem że jutro wszyscy są o 14 na Rapaka to do zobaczenia i Monar każdy się o sobie dowie i spokojnie pochodzenie wiek poglądy problemy to bez znaczenia każdy jest jakoś jebnięty na swój sposób nie ma ludzi normalnych w dzisiejszym świecie to nie TVN gdzie życie płynie w innej czasoprzestrzeni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to rozumiem że jutro wszyscy są o 14 na Rapaka to do zobaczenia i Monar każdy się o sobie dowie i spokojnie pochodzenie wiek poglądy problemy to bez znaczenia każdy jest jakoś jebnięty na swój sposób nie ma ludzi normalnych w dzisiejszym świecie to nie TVN gdzie życie płynie w innej czasoprzestrzeni .

 

Zgadza się. Do zobaczenia.

 

-- 04 maja 2013, 00:49 --

 

Umówiłam się z Monią, żeby po mnie przyszła, więc chyba będę. :bezradny:

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to się przełamałam i przyszłam i razem z Monią już na zawsze zapamiętamy gdzie ta kula się znajduje. :D

 

Kasiątko teraz pisz, kiedy Ty masz czas. Chcę Cię poznać, a coś nie wychodzi...

Tyle, że albo przed moimi praktykami albo po - czyli albo przed 20 majem albo po 1 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to się przełamałam i przyszłam i razem z Monią już na zawsze zapamiętamy gdzie ta kula się znajduje. :D.

 

Ja też będę pamiętał, że nie każdy wie gdzie ona jest oraz, że park na Rapaka to jednak trochę duży jest :o

 

I jak, bolało? Bardzo miło było wszystkich poznać. Faktycznie, jesteś "zajebista" :D Monia oczywiście też :smile: No i Sławek sympatyczny. Myślę, że było ok i dobrze nam się rozmawiało... Ja jestem baardzo zadowolony ze spotkania. Nawet humor mi jeszcze dopisuje, a już późno jest...

 

Podpisano...

 

Starszy człowiek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, 17 będę w Tor i prawdopodobnie będę miała czas do wieczora bo potem jadę do Włocka,ale to prawdopodobnie.Pewne jednak jest,że tego 17 na pewno będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisano...

 

Starszy człowiek

:lol: Cieszę się, że tak z humorem podchodzisz do moich, czasem zbyt odważnych, wypowiedzi.

 

I jak, bolało?

Nie bolało i przyznam szczerze, że spodziewałam się drewna, mówiąc potocznie, a zastałam sympatycznych, wyloozowanych ludzi. I nawet ja czułam się OK w Waszym towarzystwie, chyba było widać na końcu, że się rozkręciłam zresztą. :mhm::mrgreen: A nie myślałam, że będzie tak "luźno", bo to jednak stresujące wydarzenie, tak by się mogło zdawać. Ale prawda jest taka, że stresowałam się przez te 30min. jak błąkałam się z Monią po parku. ;) Myślę, że po dzisiejszym "zlocie" będę teraz bardziej chętna do takich spotkań, w końcu doświadczenie robi swoje. 8) W tym momencie mogłabym się spotkać z całą ekipą tego forum. :D

 

kasiątko, 17 maj to chyba idealnie! Przed praktykami, więc czas mam no i po jednym egzaminie i przed jednym, więc mniej nauki mi zostanie i sądzę, że jakieś relaksujące spotkanko się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dwójach ale zdam

ja to się obawiam, że wgl nie zdam... nawet nie na dwójkę. z tej działalności, bo z kosmetyki to pewnie 4 albo 5 dostanę, bo łatwo uczę się takich rzeczy. no ale trzeba przez to jakoś przejść. :roll:

 

wezmę się w przyszłym tygodniu za naukę

widzę, że nie tylko ja sobie to obiecuję. :mrgreen:

czasem nawet u mnie to nie chodzi o to, że nie mam czasu, a o to, że po prostu nauka mi nie wychodzi, no ale w tym domu trudno czegokolwiek się nauczyć. tu to nawet można herbatę źle zaparzyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem baardzo zadowolony ze spotkania.

Popieram :uklon:8)

Uff, dałam radę bez leków! :roll::smile:

 

Cieszę się. Miło wiedzieć, że na nas leki potrzebne nie są 8)

 

-- 05 maja 2013, 00:20 --

 

Myślę, że po dzisiejszym "zlocie" będę teraz bardziej chętna do takich spotkań, w końcu doświadczenie robi swoje. 8) W tym momencie mogłabym się spotkać z całą ekipą tego forum. :D

 

O, jest nawet lepiej niż myślałem. I oby tak dalej. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było nie ma się czego obawiać drętwo to jest na spotkaniach O.Rydzyka następnym razem będzie jeszcze weselej a Monika Monar dobrze że się otworzyłaś i dużo mówiłaś ktoś rozkręcał to naszą ,, imprezke '' jedyny minus to brak wc na barce moim skromnym zdaniem ale da się przeżyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na kiedy planujemy kolejne spotkanko? ;) A może ktoś na jakiś zlot się wybiera? W temacie ewentualnych zlotów to się pogubiłem, przyznaję...

 

-- 10 maja 2013, 10:58 --

 

Acha, jakby ktoś się nudził w sobotnią noc... Widowisko "Envolee Chromatique" w sobotę nad Wisłą w Toruniu.

 

http://www.radiopik.pl/6,1748,widowisko-envolee-chromatique-w-sobote-nad-wisla

 

O ile coś mi nie wypadnie, to się wybieram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie, w sobotnią noc będę zakuwać. :D

 

Nie wiem, na kiedy chcecie się kolejny raz spotkać, ale przypominam, że jeśli teraz, to mam do 20 maja czas, także ewentualne chętne osoby musiałyby się streszczać. No chyba, że w czerwcu, to wtedy OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie, w sobotnią noc będę zakuwać. :D

 

Nie wiem, na kiedy chcecie się kolejny raz spotkać, ale przypominam, że jeśli teraz, to mam do 20 maja czas, także ewentualne chętne osoby musiałyby się streszczać. No chyba, że w czerwcu, to wtedy OK.

 

Jeszcze nie wiemy, spokojnie. Zadałem tylko pytanko, aby mniej więcej było wiadomo jak z czasem stoimy. No i a nuż, ktoś jeszcze się przyłączy...

 

Życzę owocnej nauki. Pewnie pozdajesz wszystko bez problemów... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, o nawet zapomniałam. a Harry Haller, też ma czas w piątek tyle, że chyba pisał, że po 16.00, a Ty o której kasiątko możesz? ciekawa jestem czy Monia też jest chętna do spotkania, jutro z nią pogadam jak się z nią będę widzieć. Mam nadzieję, że to wypali.

 

-- 16 maja 2013, 00:23 --

 

nienawidzę swojego obecnego koloru włosów przez co źle się czuję w swojej skórze, ale spotkam się, chociażby dlatego, że pobyt na słońcu pomoże mi w ich rozjaśnieniu :D co prawda są farbowane, ale jak wcześniej zrobię sobie jakąś płukankę z soku cytryny to ponoć jak się wyjdzie po tym na słońce, jest natychmiastowy efekt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, widzę, że Toruń trochę ożył - w takim razie chciałam się przywitać : D śledzę forum od dawna, a teraz jak widać zaczynam śledzić je czynnie, pisząc posty ; ) fajnie, że organizujecie spotkania i sobie gadacie, może kieeedyś, jak już będę ogarnięta, to do Was dołączę : D

 

przy okazji, mam pytanie: możecie polecić jakiegoś DOBREGO psychiatrę na NFZ? byłam na razie tylko u lekarza ogólnego, przepisał mi leki, ale muszę poszukać specjalisty - psychiatrę. bo na psychoterapeutę na NFZ pewnie nie ma co liczyć, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, ja będę od 11 w Toruniu i mogę trochę zostać o nie wracam do siebie tylko jadę do Włocka.

 

-- 16 maja 2013, 18:54 --

 

Nie Kochani,ale będę się uczyć jutro.Tylko pojadę do lekarza i szybciutko na kwaterę.Zobaczymy się innym razem. :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, ja będę od 11 w Toruniu i mogę trochę zostać o nie wracam do siebie tylko jadę do Włocka.

 

-- 16 maja 2013, 18:54 --

 

Nie Kochani,ale będę się uczyć jutro.Tylko pojadę do lekarza i szybciutko na kwaterę.Zobaczymy się innym razem. :*

 

:(

 

-- 16 maja 2013, 21:35 --

 

o, widzę, że Toruń trochę ożył - w takim razie chciałam się przywitać : D śledzę forum od dawna, a teraz jak widać zaczynam śledzić je czynnie, pisząc posty ; ) fajnie, że organizujecie spotkania i sobie gadacie, może kieeedyś, jak już będę ogarnięta, to do Was dołączę : D

 

przy okazji, mam pytanie: możecie polecić jakiegoś DOBREGO psychiatrę na NFZ? byłam na razie tylko u lekarza ogólnego, przepisał mi leki, ale muszę poszukać specjalisty - psychiatrę. bo na psychoterapeutę na NFZ pewnie nie ma co liczyć, co?

 

Fajnie... Nie gryziemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, może to i lepiej, ja jednak też zostanę się pouczyć, bo potem tego nie ogarnę.

 

-- 18 maja 2013, 08:34 --

 

No i mogłam się spotkać!

Nie mam egzaminu na kolejnym zjeździe, zatem w trakcie praktyk nie będę musiała się uczyć prócz bieżących spraw na zabiegach, ale to to pikuś...

Wrr głupia szkoła, najpierw coś obiecują, mówią, a potem jest zupełnie na odwrót, dobrze, że nie zdążyłam się wziąć za naukę, bo znów bym niepotrzebnie kuła :smile:

 

Mam nadzieję, że damy radę się spotkać w czerwcu, choć wtedy na bank są egzaminy (zew. nie wew.) więc czasu będzie mało, ale czasem trzeba będzie zrobić sobie przerwę, więc powoli już moglibyśmy ustalać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×