Skocz do zawartości
Nerwica.com

O której brać leki (muli cholernie) POMOCY!!!


ramzes_1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Pobieram 200 i 400 solianu rano oraz 200 i 400 solianu + 50mg kwetaplexu wieczorem. ( Te 50 kwetaplexu to od dziś)

Mam do was pytanie bo od dłuższego czasu chodziłem spać o 1 ,2:30 i brałem lek zaraz przed snem. Ale teraz jest 21:25 i wziąłem 40 min temu. Jak więc sądzicie o której porze pobierać te leki? Teraz jestem cholernie zmulony ło jezu , ale nie wiem czy to przetrzymać czy iść spać. I ważna kwestia jedna z najważniejszych. Te leki które pobieram przepisał mi psychiatra jakby ktoś pytał. Ale chodzi mi o to czy to możliwe , że ja jak brałem te leki o 2 w nocy i szedłem spać to mogłem być potem w dzień senny??? I zawsze wstawałem o 11 a potem tak muliło , że poprostu musiałem iść spać w dzień nad czym pracuje aby tego uniknąć. Przepraszam za zamieszany styl posta , ale muli cholernie a ja potrzebuję rady od kogoś kto może mi podpowiedzieć , a akurat do mojej doktor nie jestem umówiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramzes_1981, wiesz, ja biorę innego rodzaju zamulacz - mirtazapinę, ale mimo upływu kilku miesięcy efekt nasenny ten sam, ale żeby nie muliło mnie w dzień to biorę ok.21:30 i potem już nie robię nic ważnego, tylko pozwalam sobie zamulać i iść spać o ludzkiej porze, bo jak brałam przed samym snem to strasznie zamulałam rano, więc radzę brać regularnie przed 22 i zrobić to,co ważne wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×