Skocz do zawartości
Nerwica.com

JESTEM ZALAMANY


messi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich jestem nowym urzytkownikiem mam 21 lat musze z kims sie z tym podzielic a wiec zakochalem sie w mojej kuratorce ona ma corke w moim wieku nie jest to zauroczenie poprostu zakochalem sie w niej nie moge przestac o niej myslec ma ok 40 lat ale wiek mi nie przeszkadza chcialbym ulozyc sobie z nia zycie nie mam odwagi jej o tym powiedziec poniewaz boje sie jej reakcji prosze o porade jak sobie z tym poradzic.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rozumiem Cię w pełni chłopaku, całkiem niedawno miałem tak z moją instruktorką, starszą o 9 lat. Przeczekałem to i jakoś minęło choć przyznam że z początku niebyło łatwo.

Możesz spróbować jej to powiedzieć jeżeli sądzisz że jest na tyle dojrzała że będzie w stanie Cię zrozumieć. Ja jakoś niestety nieprzekonałem się do tej pewności i teraz trochę tego żałuję a niemam z nią już jako-takiego kontaktu ... Sam zadecyduj, albo przeczekasz, a uwierz mi, że choć też traciłem nadzieje na to że jeszcze kiedyś to uczucie minie to wkońcu powoli zaczęło gasnąć, albo pójdziesz na całość i przynajmniej może potem niebędziesz żałował że nie spróbowałeś. Ja właściwie dalej ją kocham, ale jak siostrę poprostu, zakochałem się w niej ze względu na jej jakieś wewnętrzne dobro które miała w sobie i pozytywną energię a nie za wygląd zewnętrzny, życzę jej jak najlepiej, ale niemam już w głowie jakiejś takiej natrętnej myśli która każe mi sądzić że to moja jedyna, wybranka.

 

To doświadczenie napewno nauczyło mnie bardziej patrzeć na kobiety przez pryzmat ich charakteru, duszy, mniej przez sam wygląd zewnęrzny.

 

Pozdrawiam i życzę mądrej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ponownie dzieki za wszystkie odpowiedz zakochalem sie w niej nie ze wzgledow zewnetrznych tylko w tym co ma w srodku charakter oraz milo mi sie z nia rozmawia czesto sie usmiechamy do siebie ale nie mam odwagi wprost powiedziec co do niej czuje , obraczki na rece nie ma wiec jest wolna nie wiem jak mam sie za to wszystko zabrac jak umawiam sie z nia na wizyte ( raz w miesiacu przychodzi na rozmowe) to planuje sobie ze odwaze sie i powiem jej wprost jednak gdy juz ja widze to nagle brakuje mi odwagi zeby cokolwiek powiedziec jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem nowy starter pisalem do niej caly czas milosne sms , odpisywala mi choc na poczatku nie wiedziala z kim pisze. Po paru dniach zaliczylem mala wpadke zap[omnialem zmienic starter i napisalem do niej z tego numeru co ona go ma i wszystko wyszlo na jaw. Teraz chce sie ze mna umuwic na rozmowe i porozmawiac o tym wszystkim .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×