Skocz do zawartości
Nerwica.com

zespół pourazowy(po urazie głowy)


misiek_1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przeżyłem uraz głowy jakieś 4 miesiące temu, dzisiaj jest już raczej wszystko w porządku, choć faktycznie przez pierwsze pare tygodni od urazu czułem się jakoś tak dziwnie "nieswojo".

W trakcie urazu, trochę czytałem na ten temat i także pamiętam wzmiankę o tym, iż stan pourazowy może utrzymywać się latami.

Radziłbym Ci jednak ponowić Tomografię, i przede wszystkim Rezonans magnetyczny(dokładniejszy), by dać sobie podstawę do upewnienia się, że fizycznie wszystko jest w ok.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na początku września ubiegłego roku, również doznałem silnego wstrząśnienia mózgu. Objawy to przede wszystkim nasilenie się tych depresyjno-lękowych oraz zaburzeń osobowości. Przez pierwsze dni miałem problem z banalnymi czynnościami- w szpitalu gubiłem się na korytarzu, nie potrafiłem otworzyć drzwi :roll: Do dziś utrzymują się zawroty i bóle głowy, coś na kształt dysleksji czy problem z płynną mową. Również polecam pogłębić diagnostykę MR, może EEG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie może trochę odbiega od tematu, ale czy po wstrząśnieniu mózgu słyszeliście w uszach taki szum/pisk? Tydzień temu miałam wstrząśnienie mózgu, 5 dni w szpitalu, zrobili mi jedynie RTG oraz morfologię i wypuszczono do domu. Do tej pory kiedy próbuję chodzić kręci mi się w głowie i ciągle w uszach ten szum, również tak mieliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doznałem urazu kręgosłupa szyjnego - zbyt intensywnie szarpnąłem głową i zrobiła mi się rwa barkowo-ramienna. Trzy dni wyjęte z życiorysu i faktycznie w trakcie ustępowania (męczę się prawie tydzień) został lekki szum/pisk w uszach. Taki jak przy starych telewizorach 15 Khz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×