Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy


Waleria

Rekomendowane odpowiedzi

jasne że minie wiesz początki są najtrudniejsze bibi potem jakioś człowiek przywyka i już tak sie nie stresuje wiem to po sobie,jakoś wszyscy przetrwamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety nie minely zawroty glowy i trwa to juz ponad 4 lata. Tzn było gorzej tak ze z łóżka wstac nie mogłam.A teraz jakos funkcjonuje jednak sama nie pojde daleko niz tylko w bezpieczne miejsca dla mnie itd.masz jakies gg?

Pozdrawiam newrusków:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zawroty trwaly miesiąc non stop.ustapily po trzech tygodniach od pierwszej tabletki.Takze nie mart sie miną.im wiecej niesrecyzowanego nipokoju w tobie tym dlużej bedątrwaly. i nie wierz każdej swojej mysli,bo myśli często kłamią i wprowadzajądużo szkód dla twojego organizmu[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kolejny temacik o zawrotach głowy......Proponowałbym zrobienie cyklu o zawrotach głowy, coś na styl serii o żywych trupach....np: "Świt zawrotów głowy" , "Zmierzch zawrotów głowy" , "Noc zawrotów głowy" i oczywiście "Zawroty głowy powracają"....... ;)

 

Moze ktoś kiedyś zakupił by prawa autorskie i do istniejacych częsci doszły by "Zawroty głowy opanowuja świat" i "Inwazja Zawrotów głowy"..................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przejda to bedą ode powracaly w tak duzym czasie jak teraz ?? dzisiaj mi Troszeczke lepiej :) A i jeszcze chcialem sie spytac was czy ta nerwica nie przeszkadza Ćwiczeniom na siłowni czy jak bedzie sie Ćwyczyc to zawroty bedą wieksz Odpiszzcie Papa:* Od trwania bolów przestalem chodzic na silke tymczasowo NaReCzKa !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was

 

Bardzo sie ciesze ze znalazlam te forum ze moge sie wygadac wyrzalic wiecie ja mam zawroty codzienie caly dzien raz sa mocne a raz slabe ale sa boje sie ze kiedys umre od tego albo ze kiedys oszaleje boze walcze z tym ale mi to niewychodzi ciagle jestem otepiala jak wyjde z domu to zaras wracam i sie klade i caly czas mam leki boze to trwa jusz rok ciekawe ile jeszcze POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TAK PROPO TO MACIE SKIPE ?

 

Chodzi o Skype? (dop. Lith)

 

[ Dodano: Sob Lut 18, 2006 9:10 pm ]

To jest moj numer na gg 893760

 

[ Dodano: Sro Lut 22, 2006 1:51 pm ]

tak chodzi o skajpa

 

[ Dodano: Czw Mar 16, 2006 3:04 pm ]

WITAM CZY NA TYM FORUM NIKT NIE PISZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez mam zawroty codzienie i czymaja mnie caly dzien przytym mam leki robi mi sie niedobrze jestem otempiona robi mi sie slabo i mam dziwne uderzenia goronca i jak by mi ktos wbijal igly w twarz boze jestem zalamana swojim stanem caly czas wydaje mi sie ze umieram prosze o porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×