Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, Niestety nikogo konkretnego nie polecę w BB,bo sam nigdy u takowego lekarza nie byłem, i nie mogę nikogo polecić, z tego co poczytałem to Olszówka nie cieszy się zbyt dobrą opinią,ale nie wiem, - to tylko opinie z internetu i kto wie ile w nich prawdy...

Co do 2 pytania - zazwyczaj siedzisz i gadasz o nękających cię problemach,psycholog zapisuje i zadaje pytania, czasem daje rady itd... (w sumie byłem tylko raz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Na to chyba również potrzeba skierowania...

Co do tego czy na psychoterapie czy psychiatra - Tu już zależy...jeśli męczą cię tylko objawy "biologiczne" - to opcja nr 2...

Jeśli masz jakieś problemy, czy coś cie dręczy i nie daje ci spokoju,próbowałbym psychoterapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć skierowania do psychiatry, ani do psychologa. Co do terapii to jak będzie konieczna to psychiatra albo psycholog wyśle Cię. Na Twoim miejscu zaczęłabym od psychiatry, zwłaszcza jeśli masz problemy również fizyczne.

Nie mogę nikogo polecić, ale z pewnością jakiś dobry psychiatra się w Bielsku znajdzie.

Dziwne, że lekarka nie chcę Cię posłać do specjalisty skoro sama zgłaszasz taką chęć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaria

stwierdziła na sam początek, że moje problemy związane są z tarczycą, więc zrobiłam wszystkie badania i tu niespodzianka, wszystko w normie, mam do niej jeszcze iść w poniedziałek. Jak mi powie, że jestem zdrowa i nie mam powodów do zmartwień to ją przycisnę i poproszę o skierowanie. Niech mi też poleci kogoś, a jak nie to mój narzeczony ma w rodzinie psychiatrę, ale już nie pracuje w BB, tylko gdzieś w Skoczowie - ja sama nazwiska nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj jeszcze raz u swojej lekarki rodzinnej, bo kazała mi przyjść z wynikami badań i się trochę podłamałam. Skierowania mi nie dała, bo twierdziła że nie będzie mi potrzebne (podobno i tak nie trzeba skierowania do psychiatry), tak poza tym jestem zdrowa (bo wyniki wyszły doskonałe). Chciała mi wcisnąć Lorafen - ale się nie zgodziłam, bo nie chce brać żadnych leków - jeśli już to w ostatecznej ostateczności. Na dodatek na sam koniec stwierdziła, że z moim skrzywieniem kręgosłupa nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń fizycznych i uprawiać jakiegokolwiek sportu, czyli coś co sprawiało mi ogromną radość, wyciszało, pozwalało dobrze spać ma iść w odstawkę? nosz ku..a ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz potrzebuję jakiegoś dobrego psychologa, do którego mogłabym chodzić regularnie na terapię. Nie wiem czy na nfz uda mi się chodzić w miarę często (mam wrażenie, że spotkania raz na jakiś czas u mnie nie pomogą za wiele), a prywatnie... hmm... może gdybym pracowała, byłabym w stanie wykładać pieniądze na leczenie. Jednak mówią, że zdrowie jest najważniejsze i warte każdej kwoty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

przypadkiem natrafiłam na to forum i postanowiłam się dołączyć

Gdyby mnie nie dotknęła ta choroba to nigdy bym nie uwierzyła co nerwica potrafi z człowiekiem robić

Jedyne co mogę powiedzieć to nie warto zwlekać, czasami trzeba po prostu przed samym sobą się przyznać ze ma się problem, to nie żaden wstyd, choć nie wszyscy tą chorobę potrafią zrozumieć.

 

 

jestem zakwalifikowana na terapie grupowa , mam stwierdzoną nerwice z objawami fizykalnymi, obecnie chodzę na spotkania z panią Nikiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 100 zł za wizytę u psychiatry, z tego co wiem (choć mogę się mylić) u każdego będą podobne ceny. Ja sobie postawiłam za cel, że do dziś znajdę sobie terapeutę i póki co poszukiwania "darmowego specjalisty" idą kiepsko :? ktoś coś może wie o przychodni kolejowej na Traugutta?

 

-- 18 sty 2013, 15:13 --

 

bądź na ul. Mostowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na olszówki można się dostać do psychologa, psychiatry i psychoterapeuty całkowicie bezpłatnie i bez skierowania od lekarza rodzinnego.

mi udało sie dostać w ten sam dzień, i wszystkie wizyty są bezpłatne również wszelkie testy.

 

Poradnia Leczenia Nerwic Bielsko-Biała

ul. Olszówka 102, tel.33 811-65-45 wew. 129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×