Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Przebij sobie rękę nożem przyszpilając ją do jakiejś powierzchni (np stołu), zanim wyjmiesz ten nóż,zanim pogotowie przyjedzie ci zreperować rękę i zanim zeklniesz mnie za zrealizowanie tej durnej idei zleci sporo czasu.

no i będziesz mieć zajęcie.

Jestem pojebany,tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Jak się nudzi , to siostra za zmywanie garów się weżmie , bo po świętach akurat w tym przypadku roboty nie brakuje :D i stół posprzątać :P

 

zaraz do was dołączę , tylko po fajki pójdę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, widziałam to na jakimś filmie :P można sobie tez palec odciąć, zamrozić i jechać na ostry dyżur, by Ci przyszyli :P

Tomcio Nerwica, pisząc to wiedziałam, ze ktoś mi przygada na temat garów, ale w sumie obstawiałam Saige, a nie brata. A garki pomyte i stół ogarniety, brat ma dalej omamy :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Omamy ustąpiły, bo po tej kawie nawet zacząłem odczuwać jakąś sympatię do siostry :shock: , ale przed chwilą znów obmyślałem plan zniewolenia siostry czyli wszystko wróciło do normy :P

Saiga, ale z tym palcem to niezły plan :D jak siostra zaraz zacznie narzekać , że nie mam pracy i tylko leże cały dzień przed telewizorem to chyba skorzystam z tego pomysłu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×