Skocz do zawartości
Nerwica.com

alkohol i urwany film


franklin2

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest uzależnienie więc wstawiłem tutaj ten wątek

 

Otóż byłem na imprezie w piątek no i się trochę spiłem, nie pamiętam dokładnie ile poszło może 13 kolejek wódki. Ale problem jest taki że urwał mi się film mimo że nie było mi niedobrze, koleżanka mówiła mi dzisiaj że nie widać było po mnie że byłem aż tak pijany, tyle że staciłem świadomość. To jest dziwne bo niektórzy nawet jak się spiją tak że rzygają to większość pamiętaj, a ja mimo tego że od 20 do 4 rano ciągle się bawiłem to większości nie pamiętam albo mam jakieś chwile w pamięci. Kolejny problem to to że gadałem wszystko co myślałęm i się chyba 2 osobom wygadałem że chodze do psychologa i że biore leki na fobie i napięcie (właśnie lekarka mi powiedziała że mogę pić ale będzie mnie trochę mocniej łapać czy cos takiego).

 

Teraz mi głupio po tej imprezie, podobno w pewnym momęcie siedziałem z 3 dziwczynami, a później już z inną siedziałem i tak w kółko(a w życiu chyba sie boje związku). Kumpel mi mówił że można było się ze mną dogadać we wszystkich językach świata i różne takie historie, czemu nie potrafię się opanowac po alkocholu? Możliwe że jestem przewrażliwiony na swoim punkcie ale wydaje mi sie że mojae gadanie po pijaku jest jakiś szczególne i wogóle głupie...

 

Teraz jutro w szkole będe miał 2 poważne rozmowy a możliwe że jeszcze z kimś rozmawiałem po pijacku "nad sensem życia". Nie wiem co o tym myśleć, piszę o tym bo mnie to strasznie dręczy - taki kac moralny. Boję sie że byłem jakimś chamem który chciał tylko zmacać jakiąś dzieczyne, bo nie wiem co robiłem. Albo że jak tańczyłem to wyglądałem jak jakiś pijak, że szarpałem itd. Czuje sie teraz głupio, a z drugiej strony tak naprawde dobrze się bawiłem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z koleżanką pogadałem jak jechałem na basen i jest wporządku, a z kumplem jeszcze nie do końca. Mam szczęście że są to osoby naprawde super ;)

Bardzo dużo ciekawych histori się dowiedziałem na swój temat, w większości pozytywne, a co do reszty też niektórym zdarzył się urwany film więc jedynym nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×