Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie da się tego pozbyć


bomba21

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem ze poprawie to wszystko spelniajac kilka swoich marzeń , a jednak dupa, to za mną idzie i nie da sie tego pozbyć....... Pracuje, mam kase, mam sens, mam cele, ambicje, jestem zdrowy, dobrze wyglądam A JEDNAK COŚ JEST NIE TAK !!!!!! coś mnie rozwala od środka tęsknie za Polską jestem w UK przed wyjazdem kogoś polubiłem i chce z nią być jednak mój cel przez cały rok było dotarcie i życie w UK, starcie serca z mózgiem !!!!!! Mam wszystko czego chciałem JEDNAK coś jest NIE TAK ........ dlaczego? samotność? brak bliskiej osoby? czuję się pusty, cieszy mnie dużo rzeczy ale chce zeby tak bylo caly czas a nie tylko wtedy kiedy spaceruje po parku w piękną pogode i do tego TYLKO sobote albo niedziele po pn-pt praca....... Żyć sie nie chce -.- , jednak jest dobrze ale jednak coś jest nie tak :bezradny:

 

 

kolejna sprawa - muszę się odkochać, nie pozwalają mi warunki na to ... Sprawia mi to kłopot ... Jestem w UK nie moge tego ciągnąć i siedzieć w domu i kontaktować się przez gg czy co innego, zresztą każdy wie do czego to dąży takie związki na odległość.... jezeli o to chodzi to ja mam kiepską psychike jestem uczuciowy nei moge pozwolic sobie na załamanie, to jest problem bardzo duży... Chce o niej zapomnieć bo wiem że nie będzie czekać a ja mam dość przejmowania się, ciągle mnie coś goni, goni mnie czas, boje się być stary (19 lat) 19 lat i już jestem w UK, chce się rozwijać, ale boje się że zostane sam a mieć dzieci to moje marzenie mozna powiedziec najwieksze w moim zyciu, jednak nie chce mieć dzieci póki nie będe miał dochodowej pracy... To z tym się nie łączy mam mało czasu miesiąc leci za miesiącem zaraz będe stary młodość ucieknie, chce być młodym ojcem, ale wykluczy to moje życie za młodego, kiedy powinienem się bawić a nie zakuwać na studiach i nie mieć życia... Boje się starości bardziej niż śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema o czym ty wogóle gosciu piszesz, ludzie tu maja naprawde /cenzura/ duze problemy, a ty sie martwisz jakas jedna laska i z który i tak bys pewnie zerwal bo zauroczenie mija a potem nie ma nic, w co ty wierzysz w komedie romantyczne.

pisze o tym o czym ma problem, odwal się od niego. Jestes tu żeby pomagać czy żeby się porzucać do ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×