Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to objawy depresji ?


jacekxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam sie Jacek mam 19 lat i od pewnego momentu mam objawy obnirzonego nastroju.Od 9 lat cierpie na chorobe skory.Bardzo rzadko wychodze gdzies z domu jedynie do pracy to wtedy ide.Od kilku miesięcy mam tendencje do płakania wieczorami,myslenia o samobojstwie.Dzis miałem najgorszy stan gdzie chciałem sięgnąc po tabletki przedawkowac i sie zabic.Dodam ze nie mam przyjacioł ani kolezanek ciągle siedze w domu poza pracą.Czuje sie zagubiony czy to są objawy depresji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od specjalisty często się zaczyna :)

Skoro masz myśli s. to znaczy że targają tobą silne emocje. Mało znam takich prawdziwie szczęśliwych ludzi więc się nie załamuj, to standard że coś jest nie tak. Kiedyś odradzałem pomoc w stylu mówienia "Weź się w garść". Ale może spróbuj się jakoś ogarnąć. Wyhacz co jest nie tak i coś spróbuj z tym zrobić. Ja nauczyłem się, że większość problemów nie leży na zewnątrz, a wewnątrz człowieka. Tam możesz poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekxd, nikt nie postawi diagnozy przez Internet, ale wiele objawów, o jakich wspomniałeś - obniżony nastrój, płaczliwość, myśli samobójcze, przygnębienie, unikanie kontaktu z ludźmi, samotnictwo, brak energii i motywacji do działania - może wskazywać na zaburzenia depresyjne. Najlepiej, byś udał się na wizytę do lekarza psychiatry, który mógłby postawić trafne rozpoznanie. Być może Twoje symptomy w jakimś sensie wiążą się z chorobą skóry? Może wstydzisz się swojego wyglądu, dlatego siedzisz ciągle w domu, to z kolei sprawia, że nie masz przyjaciół i znajomych, czujesz się niepotrzebny i rodzą się w Twojej głowie negatywne myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×