Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Martynka33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Moje życie przebiegało w miarę spokojnie, mimo fobii społecznej jakoś dawałam radę i nawet cieszyłam się z życia. Natomiast w tamtym roku zmarł mi Ojciec i od tamtego czasu mam wrażenie, że zaczęła się gorsza połowa mojego życia. Zaczęłam mieć kłopoty ze zdrowiem, a od maja tego roku totalnie popsuła się psychika, mam nerwicę lękową i jest coraz gorzej. Postanowiłam zarejestrować się na forum, pogadać, bo na razie nie bardzo potrafię zrozumieć, co się ze mną dzieje....

Jest mi bardzo miło Was wszystkich poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, na razie nie mam choroby zdiagnozowanej przez lekarza. Ale mąż przechodził kiedyś przez to samo, teraz jest pewien, że to książkowa nerwica. Uświadamia mi pewne rzeczy, zwraca uwagę na moje zachowanie, dzięki niemu bardziej zdaję sobie sprawę z tego co ze mną nie tak, ale nie potrafię się z tego wyplątać.

Aktualnie męczę się z różnymi objawami fizycznym, panicznym lękiem o zdrowie. Chodzę więc po lekarzach i jestem w trakcie badań. Dzisiejsze badanie wyszło ok. Jutro kolejne. Jeśli badania niczego nie wykażą, może się uspokoję. A może nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×