Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica a zdawanie prawo jazdy


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wiadomo ze egazmin na prawo jazdy to setres. ale ja przezywam to w sposob chory. Mam samochod i jezdze nim bez prawka to tez chore - ale jako newicowcy potrwaicie zrozumiec lek przed poruszaniem sie komunikacja publiczna na dalsze dystanse.

Kazde podejscie do egaminu to stres niesamowity. zaczyna sie duzo przed egaminem. Ale najgorsze sa te wszytkie czarne, negatywne mysli na temat sposobu egazminowania, ze moga uwalic za byle bzdure. Towarzysza temu mocne napiecia: mysle

co za popierdzielony system, to panstwo po prustu łupi obywateli, system nauk jazdy egzaminowania jest iditycznie glupi. I tak dalej. Nie zdalem juz trzy razy. Pierwszy raz nie przezywalem tego mocno. Za drugim razem z nerwow nie moglem spac w nocy,

egzaminu nie zdalem, to mnie mocno wytracilo z rowniwagi: po prostu depresja, napiecia, zniechcecnie. Dochodzilem do siebie ze dwa tygodnie. Trzeci egzamin zdawalem dwa tygodnie temu. Tez nie zdalem. tym razem bylem tak zdenerowany, ze nawet poklocilem sie z egzminatorem. Po nie zdanym egazminie znowu złość, napięcia stany lekowe. Napisałem list do dyrektora osrodka

ze skarga na bezesbowny sposob egazmonowania.

 

Generalnie mysl o tym prawku generuue we mnie kupe negatywnych emocji. Wystarczy ze pomysle o tym z rania i nie moge przestac. Nakrecam sie, zloszcze, do tego dochodza stany lekowe.

 

Juz sam nie wiem, co robic. Odpuscic sobie te egazminy i sprzedac auto.

Czy zawwziac sie i zdawac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Według mnie to nie powinieneś się poddawać, prawo jazdy na pewno ci się przyda. A to że według ciebie egzamin jest głupi, i państwo łupi obywateli, to nie jesteś sam. Na pewno jeszcze wiele razy w życiu tak stwierdzisz.

Nie poddawaj się...

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdalam za pierwszym razem, ale to raczej nie byl wynik moich zdolnosci tylko szczescia i przypadku. nie wiem co powinienes zrobic, moze sobie odpusc na troche i poczekaj na moment kiedy bedziesz to robil z ochota. jezeli jezdzisz motorem to mysle ze prawo jazdy nie bedzie dla ciebie takie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×