Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a hormony, badania, antykoncepcja itp


mart

Rekomendowane odpowiedzi

mam straszny problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic, prawdopdobnie mam nerwice lekowa...nie wiem tylko czy przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych jej nie wspomaga.Blagam jesli ktos cos wiem na ten temat to prosze niech mi cos poradzi....jest jeszcze jeden problem od mniej wiecej miesiaca slysze swoje tetno w uchu, tak mi to przeszkaddza nie moge spac ani normalnie myslec...wiem na pewno ze to kolejny skutek nerwicy bo nie mam zadnego zapalenia ucha ani nic innego...czy ktos z was tez mial taki problem???? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mart dlaczego uważasz ze przyjmowanie tabletek antykoncepcyjych moze wspomagac nerwice? - ja nie bardzo widze jakis zwiazek. W kazdym razie moj psychiatra wiedział ze stosuje taka antykoncepcje, jezeli miałoby to mi w jakis sposób wpływac na nerwice, mysle ze by mi o tym powiedział. Później brałam i tabletki antykoncepcyjne i przeciwdepresyjne w jednym czasie- ale one nie wchodziły ze soba w intrakcje. Mi sie wydaje ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Ja je biore juz długo i nie zauwzyłam jakiegos zwiazku........ ale na wszelki wypadek mozesz zapytac lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też brałam przez pewien czas tabletki antykoncepcyjne i na ulotce oprócz milionów skutków ubocznych była depresja ale nie zauważyłam u siebie pogorszenia stanu przez branie tych tabletek. Jeśli chodzi o te skutki uboczne z depresją włącznie, lekarz powiedział że tych ulotek w ogóle nie powinno się czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tętnienie mam i ja. mam to tylko jak kłade się spac,, na którymś boku to mi tętni, tak głośno że nie da sie zasnąć. ale na drugim boku tak nie mam więc się odwracam i śpię. moja mama tez tak ma. nie wiem czemy. i wcale ci się nie dziwię że piszesz że to koszmar , bo to udręka!!!

ale nie jest to objaw nerwicy. to moga być zwapnienia kości. ale nie jestem pewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysokie OB nie świadczy o tym, ze ma sie raka! Moze świadczyc o procesach zapalnych w organiźmie, np. mozesz miec stan zapalny zębów i OB wtedy bedzie podwyższone, ale to nie swiadczy, ze od razu masz raka!!! Zrób te badania i udaj sie do lekarza! na pewno wszystko jest w porzadku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysokie OB nie świadczy o tym, ze ma sie raka! Moze świadczyc o procesach zapalnych w organiźmie, np. mozesz miec stan zapalny zębów i OB wtedy bedzie podwyższone, ale to nie swiadczy, ze od razu masz raka!!! Zrób te badania i udaj sie do lekarza! na pewno wszystko jest w porzadku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam , że martwię sie najmniejszym bólem. Zaraz szukam w internecie podobnych objawów i wmawiam sobie choroby! Doprowadziłam sie do takiego stanu, ze bałam sie nawet kataru. Kiedy coś mnie niepokoi robie badania w tym kierunku i przewaznie wszystko jest ok. Wiele bólów to nerwobóle. Trzeba sobie to uzmysłowic, wiem, ze to trudne, ale możliwe do zrealizowania. Ja staram się jeszcze nie ogladac programów o zdrowiu, nie czytac na ten temat w gazetach i w internecie, bo zawsze sobie wynajde cos nowego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam , że martwię sie najmniejszym bólem. Zaraz szukam w internecie podobnych objawów i wmawiam sobie choroby! Doprowadziłam sie do takiego stanu, ze bałam sie nawet kataru. Kiedy coś mnie niepokoi robie badania w tym kierunku i przewaznie wszystko jest ok. Wiele bólów to nerwobóle. Trzeba sobie to uzmysłowic, wiem, ze to trudne, ale możliwe do zrealizowania. Ja staram się jeszcze nie ogladac programów o zdrowiu, nie czytac na ten temat w gazetach i w internecie, bo zawsze sobie wynajde cos nowego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak już się okaże żę badania są dobre to nagle znajduje się coś nowego jakieś nowe objawy i znowu się zadręczam nie mogę spać i o niczym innym myśleć tylko o tym że to pewnie coś poważnego i że napewnie na to umrę :( wtedy myślę o najbliższych o moim małym syneczku i o tym jak oni sobie poradzą bezemnie :( i wtedy zaczynają się ataki paniki i to jest takie błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak już się okaże żę badania są dobre to nagle znajduje się coś nowego jakieś nowe objawy i znowu się zadręczam nie mogę spać i o niczym innym myśleć tylko o tym że to pewnie coś poważnego i że napewnie na to umrę :( wtedy myślę o najbliższych o moim małym syneczku i o tym jak oni sobie poradzą bezemnie :( i wtedy zaczynają się ataki paniki i to jest takie błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dziewczyny,ja jestem bardzo podatno a wszelki sugestie dotyczące chorób,np. taki głupi serial "Na wspólnej" nie wiem czy ktos ogląda,od kiedy pojawił się w nim wątek dziewczyny chorej na guza mózgu to przestałam oglądac ten serial bo nawet kiedy jej w tym filmie drętwiała ręka to za kilka godzin mnie dopadało to samo.To jakiś oblęd.Ze mnie wszyscy się śmieją jak mówię że mam guza w mózgu i moze przez to moje przekonanie tak mnie boli ciągle głowa,wystarczy że sobie o niej przypomne i już "witaj bólu".

Ma ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dziewczyny,ja jestem bardzo podatno a wszelki sugestie dotyczące chorób,np. taki głupi serial "Na wspólnej" nie wiem czy ktos ogląda,od kiedy pojawił się w nim wątek dziewczyny chorej na guza mózgu to przestałam oglądac ten serial bo nawet kiedy jej w tym filmie drętwiała ręka to za kilka godzin mnie dopadało to samo.To jakiś oblęd.Ze mnie wszyscy się śmieją jak mówię że mam guza w mózgu i moze przez to moje przekonanie tak mnie boli ciągle głowa,wystarczy że sobie o niej przypomne i już "witaj bólu".

Ma ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×