Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego wyolbrzymiam wszystkie problemy?;(


San-Samotna155

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kiedy cierpie na depresje i nerwice natrectw mam w sobie cos takiego,ze obojetnie jakis problem mnie ruszy to odrazu sie zalamuje,placze i chce odejsc z tego swiata,jakby nie bylo wyjscia z sytuacji a dodatkowo kiedy znajomi pytaja sie co sie dzieje to ja z malego problemu przekrecam jakby niewiadomo coo by sie stalo;((. I Tym samym oklamuje ich ale ja nie umiem inaczej:( To jest silniejsze od demnie;( Mam wyrzuty sumienia z tego powodu ale nie umiem sobie poradzic z tym ;(. Jestem tak bardzo wrazliwa,ze np.kiedy siostra powie cos na mnie ze jestem taka albo cos w tym stylu zaraz placze i zamykam sie w pokoju. Czy to wszystko dzieje sie przez NN czy depresje? ;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San-Samotna155,

pewnie ma to zwiazek z depresją, która własnie potrafii odebrać czlowiekowi sens życia i pogląd świata, może również miec to związek po prostu z Twoją wrodzoną wrażliwością, z wrazliwością wiąze się to ,ze wszystko dotyka mocno bardzo i głęboko człowiek bierze do siebie pewne słowa,gesty zachowania, potrzebujesz własnie wyrobienia sobie pewnego parasola ochronnego, nabrania dystansu do zachowań większosci ludzi, i moze nawet zrozumienia, że oni nie zawsze to tak przeżywają ich słowa czasami sa nie do końca swiadome,mozesz to przerobić sama albo na terapii jak napisała Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodze do prywatnego psychiatry bo cierpie na NN ale nie mam zadnej terepi:( Kazdy sie dziwi moj psychiatra daje mi tylko leki i wizyta u niego nie trwa dluzej jak 15min. A kiedy mu mowie,ze leki nie bardzo pomagaja powtarza ,ze je trzeba brac przez dluzszy okres aby poczuc poprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×