Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zrobić?


Gość Paweł23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 17 lat i zaraz skończę 18.Nie idzie mi w szkole ponieważ mam depresje.Wiem,że nie zdam i bardzo się boję co będę dalej robić.Chcę przenieść się na szkołę wieczorową i mam właśnie z tym pytanie.Jeśli skończę liceum zaoczne to czy dostane się na jakieś studia?

 

Proszę bardzo o odp.

z góry dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł23, jasne ,ze dostaniesz siè na studia!!ja tez skonczylam liceum wieczorowe(z powodu ciàzy) i dostalam siè na studia bez problemu,aczkolwiek nie ukonczylam ich bo zabraklo mi kasy niestety..przepustkà na studia jest w dalszym ciàgu matura :D wybierasz siè na dzienne czy zaoczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, oo to gratulacje!!ja od 2 miesiècy sypiam dobrze i tez bez prochow!!milo czyta siè posty ludzi tak pozytywnie nastawionych jak Ty.Oby wiècej takich ludzi na tym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak biorę leki na dzień i na sen.Niedługo jadę do psychiatry na wizytę.Wszystkie kłopoty związane z depresją są przez szkolę.Boję się tego co będzie dalej.Boję się też o mój związek z dziewczyną.Nie wiem jak zareaguje na to wszystko.Nie wiem jak mam jej to powiedzieć i jeszcze do tego mieszka daleko:(nie wiem naprawdę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale napisz cos wiecej: Jak dlugo sie leczysz, kiedy zachorowales? Kiedy pierwszy raz byles u psychiatry? Co na to rodzina i panna? Koledzy w szkole?Skad wiesz ze to szkola? Ja przyczyne poznalem dopiero na terapii, przedtem lokowalem ją w kompletnie innym miejscu. Jakie leki bierzesz? Jak sie uczysz, w ktorej jestes klasie? Cholerka, ze z ludzi to wszystko trzeba korkociagiem wyciągac ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×