Skocz do zawartości
Nerwica.com

ból głowy


thoro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Opiszę dziwny objaw mojego bólu głowy. Otóż jakiś czas temu miałem katar, jak wiadomo przemieniło się to w zapalenie zatok. Ogólnie odczuwałem ból przy schylaniu się.

Wcześniej leczyłem się lekami ParoMerck - Parogen. Gdy je brałem nie miałem żadnych dolegliwości ani nie nakręcałem się. Ale te bóle mi przeszkadzają

szczególnie przy pracy fizycznej, gdy się schylam czuje ból, gdy podnoszę głowę czuje pulsujący i denerwujący ból po lewej stronie czoła prawie że głowy. Oczywiście jak to ludzka

ciekawość wpisałem w google - tętniak i jak zwykle się naczytałem, że też przejawia się pulsujący ból i tak dalej. Wszyscy do okoła mi powtarzają, że jestem zdrowy

i że nic mi nie jest. Zanim brałem leki Parogen miałem robione badania krwi, badania zatok w tym prześwietlenie zatok i nic nie wykazało. Proszę mi pomóc bo nie wiem

czy to są zwyczajne objawy zatok czy też coś poważniejszego.

 

Dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisała ewaryst7 idź do neurologa, często takie jednostronne bóle (zwłaszcza w okolicy skroni) są oznaką migreny. Na pewno warto zrobić również prześwietlenie kręgosłupa szyjnego skoro bóle nasilają się przy pracy fizycznej, przy schylaniu a potem podnoszeniu głowy. Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale warto też wykluczyć czy nie rosną Ci przypadkiem ósemki, bo one naprawdę potrafią dać się we znaki i boli od nich głowa przy skroni (gdy rosną te górne). Podobnie z ubytkami zębów - gdy niektóre zęby są niewyleczone to również od tego może silnie boleć czasem głowa. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×