Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica leczenie i jej objawy-emigracjia Uk


TomiUk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako swieżak w serwisie chciałbym pozdrowic wszystkich i powiedziec ze trzymam za was kciuki.

 

Mój problem pojawil sie w lutym tylko wtedy nie zdawalem sobie sprawy że to nerwica, bóle pleców, glowy itd. Jakies dwa tygodnie temu zaczeły sie ataki nerwicy(glównie Serce i przyspieszony puls) kompletnie zgłupialem, lekarz, pogotowie patrzyli się na mnie jak na idiote i dawali proszki przeciwbólowe (w wielkiej brytanii na wszystko dają takie proszki, nie ważne że cie boli serce i tak dostaniesz painkillera). W miedzy czasie chodziłem do lekarza i za każdym razem dostawałem jakis nowy, więc jak ktoś chce np. Diclofenac ktory spowoduje nerwice twojego żołądka mam pod dostatkiem. Dzisiaj mialem powtorzone badania EKG, Krew, przeswietlenia itd, wszystko w porządku zdrowy jak ryba. Wiec wreszcie sie pogodzilem z tym ze mam nerwice. Podjałem nastepujace kroki w czwartek ide na bioenergoterapie a w piatek do psychiatry, wiem że pomoże więc idę. Doradzam tez ziółka pomagaja ale trzeba je brać systematycznie nie wtedy kiedy boli, bo to nie pomoże a jeżeli jesteś nie systematyczny to uwierz mi ze sie nauczysz szybciutko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×