Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć...


Gość jolantka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jest trochę po 2 w nocy, a ja nie śpię, tylko wystukuję przywitanie w kierunku ludzi, którzy borykają się z podobnymi co ja, problemami. A przynajmniej mam taką nadzieję, bo myśl, że nie jestem z tym sama, jest choć trochę pocieszająca... Właściwie ogromnie dużo kosztuje mnie sklecenie nawet tych paru zdań o sobie, na co dzień staram się być na tyle, na ile to możliwe niewidzialna i nie wychodzić z domu. Ale stwierdziłam, że może się przemogę i poprzez aktywność na tym forum i kontakt z Wami nieco otworzę się przed ludźmi i nauczę komunikować ze światem;) Tego bym sobie życzyła, bo nerwica doprowadziła mnie do etapu, w którym nawet najzwyklejsze, powierzchowne interakcje z ludźmi (pomijając najbliższe osoby) stały się dla mnie prawdziwą udręką. Tak jak całe moje życie, najchętniej bym się go zwyczajnie pozbyła po ponad 3 latach nieudanej walki z własnym strachem i smutkiem. Odkąd przestałam brać leki, które ostatecznie wywołały więcej szkód, niż pożytku, z każdym dniem jest coraz gorzej i powoli przestaję mieć siłę walki. Dlatego właśnie przyłączenie się do forum jest takim trochę wołaniem o pomoc i ostatnią deską ratunku. No nic, nie będę się więcej rozpisywać, bo pewnie i tak mało komu chce się czytać takie rozwlekłe posty;) Ściskam Was wszystkich bardzo mocno i mam nadzieję, że może dzisiaj uda mi się zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzięki za słowa otuchy:)

Zapisałam się na terapię, biorąc pod uwagę fakt, że w lekach raczej nie znajdę pocieszenia, terapia jest jedyną opcją. Mam trochę mieszane uczucia, jestem sceptyczna jeśli idzie o wiarę w to, że zwykła rozmowa z drugim człowiekiem pozwoli 'wyprostować' nasze życie i wyzwolić z lęków i depresji. Ale póki co staram się nie zniechęcać. Czy ktoś Was korzystał z pomocy terapii i uważa, że to działa? Bo jeśli mi ona nie pomoże, to już chyba nie ma dla mnie ratunku, w sobie siły odnaleźć nie umiem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×