Skocz do zawartości
Nerwica.com

Catharsis


Gods Top 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj serdecznie na forum :D

Czy dolega ci depresja, czy inne zaburzenie, tego nie wiem, ale jest ci źle, więc zawsze mozesz tu liczyc na wsparcie i zrozumienie.

Bardzo smutna jest twoja historia, natomiast widzę, że masz świadomośc, skąd biorą się te zmienne nastroje i niepokój, brak chęci do życia. Jesteśmy w podobnym wieku, pomyśl, że to "prawdziwe" (=lepsze) życie dopiero przed tobą i tak długo to powtarzaj aż uwierzysz. W chwili obecnej rzeczywiście jest kiepsko, ale jest tam gdzieś osoba, która będzie chciała spędzic z tobą resztę życia, bo wydaje mi się, że jesteś dobrym człowiekiem. Ale musisz miec odwagę i cierpliwośc aby tą właściwą kobietę znalezc. Z pewnością będziesz dobrym mężem i ojcem ;) .

To od ciebie zależy, czy jesteś gotowy na zmianę w swoim życiu, myśleniu, postrzeganiu rzeczywistości. Uwierz, że wszystkie szkody, które nieszczęśliwe dzieciństwo wyrządziło w twojej psychice da się naprawic, koniecznie udaj się do psychologa, podejmij terapię aby posprzątac cały ten bałagan emocjonalny, to naprawdę pomaga :!:

Pozdrawiam ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

Dziękuję z ciepłe przywitanie i otuchę. Właśnie teraz tego potrzebuję - nadziei.

Sam nie wiem co mi jest, po wizycie u psychologa dowiedziałem się że to "żółte światło przed depresją". Jednak nie mam zaufania do tej diagnozy - odniosłem wrażenie, że chyba bardziej interesujące są pieniądze za wizytę, niż moje problemy. Tym bardziej, że objawy samej depresji chyba mam: zaburzenia trawienia (nie będę wnikał w szczegóły), brak apetytu, trudności z zaśnięciem, kołatanie serca i ta apatia, niechęć do życia, robienia czegokolwiek.

Wczoraj chyba sięgałem dna, by dziś się z niego odbić. Z tego wszystkiego, co wyczytałem na forum najbardziej chyba pomogły mi rady "szefowej" Martusi w temacie "jak obudzić w sobie motywację ?" - zacząłem robić "cokolwiek" - na pierwszy ogień poszło zmywanie. Na drugi okno - teraz, gdy zbliża się jesień i zima każdy lux światła jest na wagę "dobrego samopoczucia" ;) . Nawet teraz juz świat obserwowany z tego okna wydaje się wyglądać "kolorowiej" (nawet jednej smugi nie ma ! ;) )

Oby tylko ta wiara w to, że może być lepiej, nie zniknęła równie szybko jak się pojawiła :(

 

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie.

 

G T 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten nick i dlaczego mógłby być zastrzeżony? ;)

 

Witaj Toshiro !

W zasadzie przypływ chwili i wybór padł na... tytuł jednego z najnowszych singli INXS-u [Akurat cały album wg mnie jest kiepski poza 2 utworami: tym i Afterglow; a i samego zespołu nie jestem fanem].

Ale dla każdego "Boska najlepsza 10" może być czymś innym... ;)

A z tym zastrzeżeniem to nie czaję :arrow: podpis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×