Skocz do zawartości
Nerwica.com

HejszaraWiara


Rav

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś dziwnie sie złożyło, że jestem tutaj (w tym momencie zespół Cela nr 3 spiewał NA SCENIE) na tym forum, ale skoro jestm oznacza że jakoś należy sie przedstawić.

 

A więc jestem od Listopada 1974 mieszkańcem Piły (czyli od samego początku) 77 tyś miasto ogród o pow. 102,7 km2 100 km na północ od Poznania. O chorobie już pisałem w temacie EFECTIN wiec tutaj sobie to darujmy. Na codzien zajmuje się procesami chemicznymi w największej pilskiej firmie (tu nie napisze jakiej bo reklama) Interesuje sie sportem )jak każdy facet) muzyką underground, oraz tym co mnie otacza czyli po troszeczku wszystkim. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do Waszego grona za co z góry dzieki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Całkiem miłe przyjęcie jak po 12stu godzinach od napisania tego tematu. Dran, widze ze fan YUGOTON a to oznacza ze pewnie i twórczosci KAZIKA, a w tym momencie z moich głosników leci KULT i "Mieszkam w Polsce". shadow_no te pilskie Strachy na Lachy mnie tak nastraszyły że mam to co mam (hehe strachy jeszcze nie istniały kiedy już to miałem) Ale znam częsć chłopaków z zespołu ładnych kupe lat i pewnie juz od dawna straszą :P

 

Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dran, widze ze fan YUGOTON a to oznacza ze pewnie i twórczosci KAZIKA, a w tym momencie z moich głosników leci KULT i "Mieszkam w Polsce"

 

 

Przedewszystkim tworczości Kazimierza :)

A zaraz potym pidżama i chłopaki z Piły ;)

 

Również pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×