Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdeczniasto;)


Jezebel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero wczoraj zdałam sobie sprawe co się ze mną dzieje - tzn przestałam się oszukiwać - zdecydowałam się walczyć z nerwicą lękową która chyba nie opuszcza mnie już od kilku lat, z niektórymi objawami zdołałam sobie poradzić lub je częściowo zniwelować (przede wszystkim mam na myśli agorafobie), udało mi się to samej i jestem z siebie dumna... ale to nie jest takie proste jakby się mogło mi się wydawać - wczoraj byłam na spacerze ze swoim chłopakiem i dostałam ataku - nigdy wcześniej nie był taki silny - miałam wrażenie że moje serce znalazło się w żelaznej, ciasnej obręczy, nie potrafiłam złapać oddechu i nie mogłam zapanować nad drgawkami całego ciała. Jestem chora na różne dolegliowści skórne ale dopiero od wczoraj zaczełam to łączyć z tym co się ze mną naprawdę dzieje, mam nadzieje że sobie z tym poradzę, a raczej że pomoże mi specjalista do którego wybieram się jutro, bardzo się boję, i dzięki temu że taraz tutaj mogę napisać te kilka (a właściwie zrobiło się kilka...dziesiąt?:) ) słów czuję ulge... i czuje że nie jestem sama:)

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×