Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich!


szeri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) właśnie się zarejestrowałam. Wymagało to ode mnie trochę odwagi bo już od kilku lat śledzę forum o nerwicy ale jakoś nigdy nie miałam dość cywilnej odwagi by się przyłączyć. Mam nadzieję, że poznam fajnych ludzi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem-stosunkami w mojej rodzinie.Przeszłam niezłą szkołę życia w moim domu ale coż chodzę na psychoterpię, studiuję,nikt(prawie) nie wie,że coś mi dolega a to coś przeszkadza mi cieszyć się życiem...A ty trzecie oko co robisz na tym forum? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym forum śledze min problemy ludzi i staram sie na nie uodparniać poznawać problemy i ich pochodzenie i powoli uczyć się z nimi walczyc, bo wiem że w życiu może przyjść kryzys z ktorym ciężko będzie mi sobie poradzić.Jak narazie ciesze się życiem , nie popadam w jakieś trudne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z cholerną nerwicą męczę sie już 4 lata, w postach które dotąd przeczytałem oodnalazłem wiele objawów które sam mam. Jednak chciałbym zapytać czy ktos z was doświadczył takiego dziwnego mrowienia, drętwienia ręki i nogi ale tylko po jednej stronie ciała (u mnie po lewej) jak powiedziałem o tym swojemu lekarzowi to mnie wyśmiał.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!! witam wszystkich, jestem tu nowa, postanowiłam dołączyć się do grona ludzi walczących z nerwicą... mnie prześladuje od roku ale jakos udawało mi się to tuszować i wmawiać sobie że nic mi nie jest, ale od tygodnia czuje się okropnie, nawet nie wiem jakimi słowami można to opisać, i nie dam się tak wykorzystywać tej nerwicy, o nie!!! :P mam nadzieje że przyjmiecie mnie tutaj miło, bo chyba tego najbardziej potrzeba w tym momencie:) życzę wszystkim powodzenia w walce z nerwicą, damy rade!!!!!!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×